| Myforyou a întrebat:

Buna:*! Am si eu o problema.Nu-mi mai merge You tube-ul deci nu pot sa mai ascult muzica este volumul dat la maxim dar nu se aude absolut nimic...ce credeti ca ar putea fii? si ce as putea sa fac? Dau funda la cel mai bun raspuns si cel mai rapid happy

Răspuns Câştigător
| Yusuke16 a răspuns:

Si daca nu merge nimic din ce ti-am zis am uitat sa iti mai spun ceva ce ai putea face.Jos langa ceas ai o sageata pe care scrie hide.dai pe ea si trebuie sa se largeasca si sa apara un fel de difuzor care se cheama Volume.Il deschizi si iti v-a aparea o fereastra cu numele Master Volume.Si daca toate alea sunt colore adica cu verde cu alb si poti sa schimbi volumul lor inseamna ca nu e de la Volume e de la ce ti-am zis mai sus, daca sunt toate pe gri si nu poti sa schimbi sa misti aia de volum la ea vezi daca e bifata o casuta numita ..mutee all'' daca e bifata, o debifezi u.Altceva nu stiu ce sa iti zic ce sa mai faci.

Funda?big grin

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un restart la pc si daca nu isi revine uitate daca ai driverul de sunet instalat in caz ca nu il ai revino cu un raspuns sa til trimit bafta

| RozyRozyRozy a răspuns:

Incearca sa asculti muzica pe Triluliluwinking
daca nici asa nu merge inseamna ca ai o problema cu boxele!
sper ca ti.am fost de ajutor!

| Myforyou explică (pentru anonim_4396):

Nu îl am instalat... ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Myforyou):

Descarca driver identifier si da scanare daca nu te descurci da add la valensteyn12 sa te ajut.

| Yusuke16 a răspuns:

Poi ori nu ai instalat driverul audio; ori driverul s-a ars; ori ai o problema ca si eu am patit-o sa nu imi mearga sunetul.

Daca nu ai drive i-al pe asta de aici
http://drivers.softpedia.com/......A397.shtml

Driverul nu are cum sa nu mai fie instalat, nu are cum sa dispara brusc doar daca ti-ai formatat(reinstalat windows-ul) pc atunci dispare.Cauta in pc Realtek HD Audio Manager si apoi dai pe Audio I/O (scrie sus langa mixe si langa microphone) si vz daca la ANALOG este colorata cu alb o boxa si daca are un fir verde.Dac este asa atunci verifica daca ai bine bagate firele de la boxa in unitate. Funda:*

| Myforyou explică (pentru Yusuke16):

Am laptop :d tot asa se procedeaza?batting eyelashes

| Yusuke16 a răspuns (pentru Myforyou):

Dap...daca ai laptop inseamna ca ai toate driverele intr-unul (3 sau 4 in 1) si daca se ardea driverul audio toate se ardeau.Deci teorica cu placa audio arsa este scoasa din ecuatie.Da la fel se face si daca ai laptop.

| Myforyou explică (pentru Yusuke16):

Ok stai ca încerc acum ce mi-ai spus kiss

| cataleya a răspuns:

Uita-te bine, ar putea fi de la PC

| Myforyou explică (pentru Yusuke16):

Mersi multttt love struck

| Yusuke16 a răspuns (pentru Myforyou):

Ai reusit? Daca da ma bucur:*

| Myforyou explică (pentru Yusuke16):

Da am reusit multumesc mult înca o data:*

| Yusuke16 a răspuns (pentru Myforyou):

Cphappy.Ma bucur ca uneori sa imi aparat experienta in pc si cu alti pentru a-i ajutatongue.Vz ca ti-am trimis cerere de prietenie.

| Myforyou explică (pentru Yusuke16):

Ti-am dat accept:p

| Yusuke16 a răspuns (pentru Myforyou):

Dai funda pentru ajutorul acordat?tongue

| Myforyou explică (pentru Yusuke16):

Ti-am dat :p