| computerworm412 a întrebat:

Buna, ati fost careva la McDonalds si ati cerut inca o pastila de carne in plus? de exemplu, la McChicken, sa va puna 2 snitele. Se poate asa ceva la noi? La aparatele cu touchscreen nu pot adauga carne in plus.

Mersi

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Daca ceri o "pastila" in plus o sa-ti sugereze sa cumperi double. Adica double mc chicken sau ceva de genul. Dar se poate sa-ti ofere din partea lor ceva daca prinzi un angajat bine dispus. Eu odata am intrebat daca mai e valabila nu stiu ce promotie cu ceva gratis si a zis ca s-a terminat dar apoi mi-a oferit din partea ei acel ceva gratis. Cred ca s-a gandit ca sunt saraca. adica nici nu e departe de adevar laughing

| Cinic a răspuns:

Se poate pune la cerere si contra cost : muraturi, branza, ceapa extra. Dar nu si carne extra! Decat daca au ei promotii, gen triple big mac sau doube quater pounder sau fileto fish cu bacon.

| Delyae a răspuns:

Mie nu mi-a dat dar am luat de pe aplicație.