| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate invata sa stau in mani? Sau sa imi dati niste sfaturi cum pot sa reusesc.Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Te-nvatz eu. Numa' sa vii la mine acasa laughing

| DrunkenRat a răspuns:

La peretehappy. Stai in fata peretului si la o distanta convenabila incerci sa pui mainile jos si ta te ridici. Evident e mai usor sa o faci rapid, cu acel avant.

| NevăstuicăxD a răspuns:

Metoda cea mai uşoară şi mai pentru începători e aceasta:stai în faţa unui perete din casă şi sprijinete cu picioarele(în sus să fie)de perete, după aceea îţi pui mâinele dedesubtul tău. După ce faci mai mi'ulte exerciţii din astea o să reuşeşti să stai în mâine fără ajutorul picioarelor sau peretelui, o spun din propria-mi experienţă happy.