| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy
Cum as putea sa-mi fac pentru profilul de youtube acel background diversificat cum apar la unii? este un program ceva?

Răspuns Câştigător
| VladimirPutin a răspuns:

Doar cu firefox poți salva poza de pe canalu de youtube
dai click dreapta pe background apoi view background image și te descurci
merge mă tot ce spun eu laughing

11 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Să pui doar o anumită poză? dacă vrei ceva mai șmecherie modifici tu poza

| Dreamer22 a răspuns:

Un tutorial in care ti se explica fiecare pas in parte:

http://www.youtube.com/watch?v=VJMZJBRQGx0

| InVisible99 a răspuns (pentru VladimirPutin):

Nuuu,sa fie diversificat, adica sa apara mai multe fotografii in functie de structura profilului de youtube care e impartit in mai multe sectiuni(o anumita poza in sectiunea "profil", alta poza in sectiunea "prieteni", etc)... sper sa fi fost destul de explicit

| VladimirPutin a răspuns (pentru InVisible99):

Deci când dai să-ți arate toți prietenii sau subscriberii să fie o anumită poză? Asta nici la canalele partenere nu merge.

| InVisible99 a răspuns (pentru VladimirPutin):

Nu
Uite ceva gen http://www.youtube.com/user/xZeroCrossA9x (e un exemplu) ...la sectiunea profil are o poza, la collab group alta si tot asa...si nu cred ca e un sg bg pentru ca e prea bine asezat :P

| VladimirPutin a răspuns (pentru InVisible99):

Salvează poza de la el și pune-o pe canalul tău dacă nu crezi că e o singură poză

| InVisible99 a răspuns (pentru VladimirPutin):

laughing
Credeam ca e un program sau site ceva care te ajuta...

| VladimirPutin a răspuns (pentru InVisible99):

Deci ai luat-o și băgat-o la tine? sunt poze de-a gata așa dar poți să faci și tu să le modifici

| InVisible99 a răspuns (pentru VladimirPutin):

CataUK,nu merge cum zici tu sad, dar mersi mult pentru stradanie laughing

| InVisible99 a răspuns (pentru VladimirPutin):

Merge ce spui tu, dar tu nu ai inteles ce vreau eu mai exactwinking laughing
Dar mersi happy

| VladimirPutin a răspuns (pentru InVisible99):

Dacă nu se vede poza la fel ca la ăla trebuie să pui prietenii, aia de la recent activity, comentariile la fel ca el
la other channel trebuie să pui tot 9 canale și în descriere să pui și tu tot atâtea rânduri nu contează ce scrii