| Daviiiiiid a întrebat:

cum trebuie sa fac un videoclip din poze. clar va rog. puteti sa imi dati si un program.am auzit ca se foloseste ProShowGold. e bun? plss spuneti-mi dau funda :X

Răspuns Câştigător
| Piticaaa a răspuns:

Ai auzit bine. Programul e chiar bunhappy Nu este greu sa iti dai seama cum se foloseste. Scuze dar chiar nu pot sa iti explic, fiindca nu il mai am instalat si as putea sa te induc in eroare.

6 răspunsuri:
| Lollypop a răspuns:

Un progam foarte bun e CyberLink PowerDirector si poti face filmulete din poze si efecte speciale:). Ia-l de aici: http://download.cnet.com/CyberLink-PowerDirector/3000-13631_4-10483012.html sper ca ti-am fost de ajutor:* fundita?:o3

| SilviuCSM a răspuns:

Poti face un videoclip in poze cu Windows Movie Maker, program ce vine cu Windows`ul, simplu si usor de folosit.

| crouch a răspuns:

Este mai bun Microsoft power point. poti sa-l faci si prin windows movie maker.

| adelina_5429 a răspuns:

Pai: du-te in "start" -> "all program"->"windows movie maker"-> iar apoi ->pictures...iti selectezi pozelee, pentru muzica -> susic, audio iar apoi can vrei sa salvezi clipul ( susu iti apare "publish movie) baftahappy

| deNisu a răspuns:

Eu am avut in pc Picasa. este destul de bun. mai ales pentru filmuletele de genul acestahappy
Incearcal si o sa te convingi singur!

| deNisu a răspuns:

Pai... eu am avut in pc programul Picasa. Este de3stul de bun si ca editat fotografii. si foarte bun am vazut pentru facut filmulete. Incearca-l si o sa te convingi singur! happy