| SiminaSalvadore a întrebat:

Buna fetelor, asta e o intrebare doar pentru voi! Cate dinte voi ati vazut Twilight sau The Vampire Diary? Eu ma uit de curand la jurnalele unui vampir si sunt deja obsedata! Dar sa revin la intrebar, Cate dinte voi nu v-ati dori sa fiti in locul Elenei sau al Bellei? Si care dintre baieti va place mai mult? Stefan sau Edward? Fara suparere dar nu dau funda... e doar curiozitate happy

2 răspunsuri:
| Robeee a răspuns:

Am vazut Twilight dar The Vampire Diaries imi place mai mult si ma uit la el [sunt la curent cu episoadele].
Nu trebuie sa compari personajele sunt niste povesti total diferite.

| SiminaSalvadore explică (pentru Robeee):

Te contrazic total, povestile sunt in provent de 50% la fel:Vrajitoarea din jurnalele unui vampie este Alice din Twilight...si asa mai departe!