| anonim_4396 a întrebat:

Hai să facem un concurs. Cel mai excelent răspuns va fi premiat cu o fundă. Întrebarea este: " Ce faci în timpul tău liber?". Vreau răspunsuri care mă vor fascina. Concursul va dura o săptămînă. Baftă. Fie ca cel mai bun răspuns să cîștige...

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta e intrebare? Nu ai altceva mai relevant? Nu vezi ca nu ti-a raspuns nimeni pana acum.

| Plamadeala_Corina_1999 a răspuns (pentru darrio2007):

Nuți băga nasul unde nuți fierbe oala... nu comenta dacă nu vreai să răspunzi

| AnaSuricata a răspuns:

Pai... sa incepem: Ma duc la film cu familia si prietenii, la patinoar, ma joc cu fratiorul meu carti.Mai ma duc la cumparaturi cu prietenii dar cel mai des cu MAMA, cand ma plictisesc citesc carti de aventura si de personalitate, cateodata ma mai intind in pat, dar niciodata nu reusesc sa dorm deoarece ma gandesc prea mult la problemele de zi cu zi.Ma uit la filme de comedie impreuna cu tatal meu, mai dansez prin casa pe toate melodiile pe care le dau la radio, o mai sun pe prietena mea si vorbesc ore intregi, si stau pe TPU. Sper ca ti-a placut raspunsul meu. :*

| darrio2007 a răspuns (pentru Plamadeala_Corina_1999):

Puteai vorbi mai frumos.Si mai corect gramatical.

| Plamadeala_Corina_1999 a răspuns (pentru AnaSuricata):

Un răspuns de nota 10...

| AnaSuricata a răspuns (pentru Plamadeala_Corina_1999):

Daca asta e chiar parerea ta, iti multumesc. :*