| KanekiKen a întrebat:

Buna happy imi puteti spune si mie cum sa imi schimb tema la google chrome? mai detaliat va rog

Multumesc anticipat
dau funda

Răspuns Câştigător
| Daimler a răspuns:

Buna, daca ai google chrome in Romana, sus in dreapta ai un buton cu 3 linii (Personalizati si controlati google chrome), dai click pe el apoi ti se va deschide o pagina. Acolo mergi in partea stanga la "Setari" apoi prin centrul paginii cauti "Aspect" urmat de "Descarcati teme"
Ti se va deschide o noua pagina de unde poti instala direct de pe net teme gratuite sau platite. Ca sa revii la tema initiala vei avea de asemenea un buton la sectiunea Setari > Aspect numit "Resetati la tema prestabilita"

Multa bafta!

2 răspunsuri:
| KanekiKen explică (pentru Daimler):

Merci mult :*

| KanekiKen explică (pentru Daimler):

Dar cum pot pune la tema o poza pe care o vreau eu?