| Andreeaanon a întrebat:

M-am gandit sa ma imbrac in prima zi de liceu in niste tenisi negri cu tinte, pantaloni stil colant negri si camasa alba. Ce ziceti? Ar merge? S-ar putea sa mai iau o gecuta neagra de piele.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge omule, merge. Îmbracă-te cu ce vrei.

| Puiu_Corado_1998 a răspuns:

Da ti-ar sta foarte binewinking

| pisicutzza990 a răspuns:

Da,merge foarte bine.

| Astropuf a răspuns:

Da,ar fi ok!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok big grin O sa fii adorabila tongue Dar ai grija... Baietii astia abia asteapta marfa noua laughing Sa te pazestiwinking Si in caz ca ai vreo bautura ceva, suc sau ceva la tine, iti propun sa nu o lasi nesupravegheata big grin

| Duucu a răspuns:

Băi frate, păi dacă nici să te îmbraci nu știi nu mai meriți să trăiești pe pămănt.

| Crucified a răspuns:

Dar cui îi mai pasă cum te îmbraci tu? Vai tu, glam rock. laughing Acum o să veniţi cu întrebări: Cum să mă îmbrac în a doua zi de şcoală?

| BiuL a răspuns:

Sa fie camasa mai lunga, gen peste fund ca altfel arata vulgar colantii mai ales la scoala.

| Andreeaanon explică (pentru Crucified):

Chiar ti se potriveste numelewinking. Intrebarea este pusa celor care intr-adevar sunt in stare sa-mi raspunda happy.

| AlexVelea12 a răspuns:

Foarte bine! buna combinatie happy