| Ralucaaa6 a întrebat:

Buna seara kiss! Ati aflat la ce liceu ati intrat? Ati intrat acolo unde v-ati dorit? Eu da, sper ca si voi happy

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am ajuns unde vroiam big grin
Pai daca ai intrat la ce liceu si ce provil ai vrut, iti urez succes in continuare si te felicit pentru rezultatele obtinutewinking

| DoarMona a răspuns:

Eu pe aproape ''^^
Dar totusi ma bucur love struck happy

| Ralucaaa6 explică (pentru anonim_4396):

Ms la fel kiss

| Sakura1218 a răspuns:

Unde pot vedea la ce liceu am intrat? pe ce site?

| Ralucaaa6 explică (pentru Sakura1218):

Http://admitere.edu.ro/IndexHarta.aspx

Aici! O sa iti apara o harta si tu selectezi judetul din care esti si mai departe cred ca iti dai seama ce ai de facut :-*

| Sakura1218 a răspuns (pentru Ralucaaa6):

Multumesc mult.o sa revin cu raspunsul meu pentru intrebarea ta imedia ^_^.

| Sakura1218 a răspuns:

Hey multumesc pentru link...da am intrat unde vroiam sunt super bucuroasa. Succes in continuare! Sa trecem bacul nu sa picam ca generatiile de acum rolling on the floor

| Ralucaaa6 explică (pentru Sakura1218):

Felicitari kiss Succes si tie happy
Da... laughinglaughing

| Ralucaaa6 explică (pentru anonim_4396):

Mersi la fel kiss

| beautifulkiss a răspuns:

Eu am intrat exact unde am vrut(si din punct de vedere al profilului).
Va urez mult succes la liceu, sa fie cei mai frumosi 4 ani si sa ajugem unde ne dorim.
Numai bine.