| beautifulkiss a întrebat:

Buna searahappy
Eu si cu cea mai buna prietena implinim 4 ani de prietenie si pentru mine este foarte importantbig grinSi cum este o aniversare asa as dori sa-i fac un cadou,pun accent pe A FACE,dar nu stiu ce.
Imi puteti da niste idei? Orice idee este binevenita si desigur, cea mia buna idee primeste fundita.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Cat a răspuns:

Poate niste bratari ale prieteniei sau chiar o geanta facuta de tine, din bucati de materiale. Exista multe tutoriale care sa te indrume, iar rezultatul poate sa fie foarte dragut si inedit.

6 răspunsuri:
| beautifulkiss explică:

Mai*

| EdEdEddY a răspuns:

Ne poti da o varsta?big grin

| euAdelina a răspuns:

Un animal de cimpanie: pisica, catel, hamster, papagal etc; sau un bibelou cu tablou in el...cu poza cu tine.

| beautifulkiss explică (pentru EdEdEddY):

Aa,nu m-am gandit, scuze big grin
Are 15 ani si 8 luni big grin

| Cat a răspuns:

Ce zici de un colaj foto cu voi? Sau poate o carte a autorului preferat?
Am observat ca ai primit si sugestia oferirii unui animal de casa, dar mi se pare complicat si problematic. Daca totusi ai certitudinea ca parintii nu au nicio problema cu asta, ai putea incerca.

| beautifulkiss explică (pentru Cat):

Ea nu mai vrea animale de casa, a avut hamsteri si ultimul daruit de mine a murit si nu vrea sa-si mai ia, deci nu e o optiune happyDar vreau sa-i fac cadoul pentru ca situatia mea materiala nu e buna si nu prea imi permit sa-i cumpar ceva. Oricum multumesc pentru raspuns