| pwp a întrebat:

Buna seara, TPU happy
Ce faceti voi in weekend-ul asta prelungit? Ce planuri aveti?

16 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Gratar cu prietenii si multa multa bautura.

| CosminC86 a răspuns:

Ciau. Sex in grup.

| PedoBarbie a răspuns:

De ce întrebi? Vrei să ieşim la aer liber?

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Cluburi, bani, bautura si femei.

| ΣηJΦY a răspuns:

Pai marti imi vin calculatoru' deci pana atunci il astept

| Lαrisα a răspuns:

Stau.

| pwp explică (pentru CosminC86):

Hai ma nebunule.

| MaliciousDeath a răspuns:

Vreo 16 exercitii la mate, unde fiecare se intinde cam pe 3 pagini.Pana acum am rezolvat 3.Restul? Luni seara.Maine(azi) lenevesc.

| EuEuEuPotato a răspuns:

Cum adica weekend prelungit?! Pana cand tine?
WTF, eu de ce nu stiam nimic?!

| wolder a răspuns (pentru EuEuEuPotato):

Avem si luni liber happy

| wolder a răspuns (pentru EuEuEuPotato):

Eu citesc o carte interesanta, ascult niste muzica buna si plec la pescuit. Tu? happy

| EuEuEuPotato a răspuns (pentru wolder):

Hehe, ce viata pe tine...eu stau in casa...

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Odihnă multă (recomandare de la medic), lectură de specialitate, gimnastică, mese cu multe salate, pe Tpu.ro (în limita timpului), tv, etc.
Dar tu ce planuri ai?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Maine am de gand sa fac o plimbare pana in Hunedoara, in rest, petrec o buna parte din timp alaturi de familie.
Te pup!

| OnuOnulică a răspuns:

Hmm, mă bucur că ai revenit nu te-am mai văzut de ceva vreme laughing că tot s-a terminat TVD ai revenit şi tu ti-a plăcut sfârşitu? mie nu.

Şi să îţi răspund: Mi-am programat câteva filme de văzut şi azi şi mâine.

| pwp explică (pentru OnuOnulică):

Sunt onorata ca mi-ai simtit lipsa happy
Absenta mea nu se datoreaza serialului, nu am mai vizionat TVD de la sezonul 3...