| CaramelRoz a întrebat:

Știți incantații sa devii vampir? Funda:**. Și vă rog fară răspunsuri de genul : Te uiți prea mult la filme! sau: Nu exista! Va rog frumos.

12 răspunsuri:
| Drag0nu a răspuns:

Nu prea.

| CaramelRoz explică (pentru Drag0nu):

Mersi multlaughing)

| adriann31 a răspuns:

Cred ca mai bine ai cere ajutorul celor de la coltul blocului care par a fi draci

| lungumihai69 a răspuns:

Buna depinde ce fel de vampir, vrei sa devii 1.Vampiri social, sunt peste tot, uneori sunt deghizați chiar in prieteni. 2Vampir a neputinței, Acest vampir social suge energia celor din jur spunându-le că nu or să reușească niciodată.3.Vampirul invidei, Acest vampir atacă acei oameni care au deja realizări. El încearcă să-i convingă pe cei care au realizat ceva că este cu totul întâmplător, 4.Vampirul binelui.Acești vampiri simulează că doresc binele semenilor sau al societății când de fapt această atitudine o folosesc doar pentru a deschide uși.5.Vampirul aroganței. se consideră superiori și au un sentiment plăcut când cei din jurul lor se simt triști, neplăcuți sau neputincioși. Alege si gandeste ce vrei sa fii

| alexutu30 a răspuns:

Din pacate nu detin asemena cunostinte, insa nu uita:SPERANTA MOARE ULTIMA!

| drogh a răspuns:

Nu cred că visul tău de a deveni un vampir se va îndeplini. Mulţi au încercat...dar nu au putut...Nu există incantaţii decât în filme.

| Ashadow a răspuns:

Te uiti prea mult la anime-uri!(ce? ai zis sa nu dam raspunsuri de genu':Te uiti prea mult la filme! si n-am dat)

| Gdeni a răspuns (pentru drogh):

Poate o sa devina un altfel de vampir (dala care suge banii din portofel)

| darrio2007 a răspuns:

Imi pare rau.Dar nu stiu asa ceva.

| AlleSss a răspuns:

Heiibatting eyelashes
Cu o vizită la psiholog devii un adevărat vampir!winking.
Ah, da. Și fundă, altfel nu vei putea deveni :*

| Nimixpecial a răspuns:

Trebuie sa sugi.Pentru asta te pot ajuta eu, daca ai peste 16 ani.

| darrio2007 a răspuns:

Ai fi vrut sa iti raspund ca altii? Unul ti-a zis sa sugi sange si devii vampir.