| passenger a întrebat:

Am nevoie de un raspuns urgent. Vreau sa-i fac mamei mele o farsa de 1 Aprilie. Vreau s-o sun, sa ma prefac ca-s diriginta mea si sa-i dau niste vesti "surpriza". Am vazut la televizor o reclama prin care suni la un numar si-ti schimbi vocea. Cum se procedeaza?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Si eu am vazut numarul. 1222 parca, nu?

4 răspunsuri:
| George_Lixandru_1997 a răspuns:

Parerea mea e ca nu o sa te alegi cu ceva bun din chestia asta laughing. In primul rand, mama ta se va supara pe tine si in al doilea rand pierzi si increderea ei. Mai bine fa-i ceva mai simplu cum ar fi ia-i hainele din sifonier si arunca-le pe geam. rolling on the floor)

| passenger explică (pentru pwp):

Da da exact laughing Dar stii cumva cum trebuie sa procedez?

| pwp a răspuns (pentru passenger):

Trebuie sa suni la ei...si-ti vor apune ce ai de facut.
Dar in locul tau n-as faceo..Iti dai seama cati bani iti vor lua?

| passenger explică (pentru pwp):

Pai la asta ma gandesc si eu... Oricum cred ca n-o sa-mi ia mai mult de 2 euro.