| anonim_4396 a întrebat:

Buna Tpu...am si eu o intrebare..cum pot intra pe chat si pe grup de pe aplicatia Facebook, pe Nokia c3-00? FUNDA happy

2 răspunsuri:
| alexutzu9800 a răspuns:

Buna! Am si eu un c3 si am aceeasi problema.Trebuie sa ai o conexiune la internet foarte buna pentru a rula aceste aplicatii(recomand internetul de la cosmote mie mi-a mers ) sau poti folosi o retea wireless

| Anonimatttt a răspuns (pentru alexutzu9800):

Am net de la Orange! Cosmote... hmm nu imi place deloc reteaua...totusi cum pot sa intru pe chat? De intrat pe aplicatia Facebook stiu, dar ca sa intru pe chat nu stiu ce aplicatie imi trebuie, daca exista vreao aplicatie.si cum sa reusesc sa o am thinking