| Orbithh a întrebat:

Am si eu o problema micaworried...nu imi merge click-ul din dreapta si nu mai stiu cum sa dau Copy-Paste. Exista o alta modalitate?

Răspuns Câştigător
| ochiverzi91 a răspuns:

Ctrl+c = copy
Ctrl+v = paste happy

6 răspunsuri:
| Orbithh explică (pentru ochiverzi91):

Iti multumesc enorm de mult!:X...si mai am o mica intrebare cum se numeste personajul din poza ta de la profil?>

| ochiverzi91 a răspuns (pentru Orbithh):

Troll

| Orbithh explică (pentru ochiverzi91):

Multumesc inca o dataaaa:X:X:X:!

| Orbithh explică (pentru ochiverzi91):

Doar ca... daca il caut pe net imi da altcevarolling eyes

| alabalaportocala2011 a răspuns:

La sistemul de operare Ubuntu la click-ul dreapta apare posibilitatea de copiere și lipire.
Dacă folosești tastatura poți copia cu control+c și lipi cu control + v. Deci se apasă simultan 2 taste.
La diverse softuri sunt diverse scurtături care permit utilizarea tastaturii pentru copiere și lipire.
La softul Libre Office grupa Writer sunt aceleași scurtături, de la tastatură, pentru copiere și lipire.

| ochiverzi91 a răspuns (pentru Orbithh):

Scrie pe google "Troll 9gag" si o sa iti apara happy