| fearlessss a întrebat:

Am vazut ca pe okazii.ro poti vinde lucruri..intrebarea mea este cum ajunge produsul la cumparator? Adica eu, care vand ceva trebuie sa merg pana la cumparator acasa sa il dau sau? Fundaa

Răspuns Câştigător
| Alexandrughita a răspuns:

Nu. il trimiti prin posta, sau curierat rapid, in principiu depinde de valoare obiectului

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se trimite prin posta romana sau prin curier rapid

| fearlessss explică (pentru Alexandrughita):

Deci trebuie sa am peste 18 ani nu?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum vrei tu, predare personala, curier, posta

| Clauvdgg a răspuns:

I-l poti trimite si prin posta.

| FaraZahar1 a răspuns:

Poti merge tu la el-daca e o valoare mai mare si nu ai incredere in posta, etc- poate veni el la tine sa va intalniti undeva sau sa il trimiti prin posta curierat rapid sau alte firme de transport de marfa. Funda?

| AndreeeaConstantin a răspuns:

Prin posta, prin curier sau si-l poate ridica singur de la punctul de livrare happy