| betty678 a întrebat:

As vrea si eu sa imi spuneti asa un top al celor mai bune site-uri de anime-uri. UN top mic un top de 3! Va multumesc! AAAAAA si era sa uit as vrea sa organizam un concurs asa intre noi pentru cele mai bune seriale de pe Disney Channel. Daca doriti sa facem acest concurs puteti sa dati raspuns cu "DA". Concursul functioneaza astfel"
- Voi pune la "bataie" 10 seriale de pe Disney channel
-Veti da la raspuns fiecare ce fel de serial prefera dintre cele 10
-Daca incepem azi maine seara putem vedea castigatorul! Va multumesc sper sa fiti de acord!

9 răspunsuri:
| ElektraAnDr3y a răspuns:

Nu cred ca exista un top de anime dar dupa mine pe primul loc e anime ni limit si anime kage sau desene anime.ro...

| betty678 explică (pentru ElektraAnDr3y):

Ok si ce spui de ideea mea cu jocul\concursul?

| Azµre a răspuns:

În afară de Final Fantasy altceva nu știu

| betty678 explică (pentru Azµre):

Ok si de concursul meu ce spui esti de acorsd?//

| Azµre a răspuns (pentru betty678):

Da de ce nu happy eu nu oi fi fan anime, dar sunt alții

| Sfinnx a răspuns:

Anime kage happy.cel mai bune site uri de anime subtitrate in romana.

| gabiandrei a răspuns:

Incearca Anume 4FUN

| gabiandrei a răspuns:

Incearca Anume 4FUN.