| MariaBeatrice a întrebat:

Buna TPU :*:*:*
Cine imi poate spune si mie cam ce pot face la o pagina de fb in afara de poveste si elimina?

Răspuns Câştigător
| Annalina99 a răspuns:

Poti pune o parte a corpului unei vedete sau o parte a fetei si sa ghiceasca ce vedeta e.happyPoti sa faci un top al tarilor preferate, vedetelor preferate, etc. Poti sa ii pui pe fiecare sa zica o propozie si la sfarsit cu toate propozitiile faci o poveste.happySper ca te-am ajutat

8 răspunsuri:
| MariaBeatrice explică:

DAU Funda! :*:*

| Miruuu23 a răspuns:

Sa pui statusuri, sa faci un oracol, sa le pui intrebari fanilor etc. Sper ca te.am ajutat happy

| Petruţa98 a răspuns:

Pai poti face concursuri in care sa stingi poze... iar poza cu cele mai multe like-uri castiga, poti juca ghiceste cuvantul, poti pune ghicitori etc...

| MariaBeatrice explică (pentru Annalina99):

Cum adica un top al tarilor preferate?

| Annalina99 a răspuns:

Pai de exemplu pui 10 tari [ex Anglia, Franta, Spania, etc], iar fanii paginii sa faca un top cu ele si tara cea mai votata castiga..sau la fel sa elimine tara ..si tara care ramane castiga

| MariaBeatrice explică (pentru Annalina99):

Aha... multumesc mult! :*:*:* Ai funda!

| Annalina99 a răspuns:

Multumesc si eu.Cum se numeste pagina ta de fb?

| MariaBeatrice explică (pentru Annalina99):

Http://www.facebook.com/Oonlyy
Aceasta e...
Sa nu te razi am putine like`uri :((:((:((