| fghjklkj a întrebat:

De ce nu pot sa dorm seara?

Scuze categosia dar nu stiam ce sa punbig grin

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din lipsa activităților fizice și intelectuale de peste zi!
Bea ceai de tei ori un pahar cu lapte dulce.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Se mai intampla sa ai insomnii ocazional, fara tratament de la medicul familist nu scapi. Si eu am beleaua asta care ma dispera nopti nedormite la ocazie. O gura de aer face bine daca nu poti dormi si apoi dormi usor.

| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca dormi dupa masa.Nu mai dormi dupa masa.Dormi in pat ca oamenii.Si,oricum trebuie sa dormi noaptea, nu seara.

| LeonardXD a răspuns:

Pentru ca stai treaz prea mult, culcate la 9 seara. bye

| Florincrap a răspuns:

Este posibil sa ai insomnie.Du-te la medic sa afli asta. Poti bea, cum a scris Legiuitoarea, lapte dulce.
Sper ca te-am ajutat!