| anonim_4396 a întrebat:

Era o iluzie optica care iti batea inimioara de la ea era cu un tablou dar mie mi-e cam frica cica te uiti 20 de secunde la tablou si apoi apropii privirea catre monitor si apoi ce apare? laughing

5 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Vazusem ceva asemanator pe youtube cu un tablou cu o fata. Zicea ca daca te uiti 5 minute fix la ea, dupa aia te vei sinucide. Dar cum sa stau 5 minute atent la o poza, ma dor ochii oricum o porcarie

| July4427 a răspuns (pentru JohnnyWylde):

Dar cum se numeste?

| Crucified a răspuns (pentru JohnnyWylde):

M-ai facut curioasa! Da-mi si mie link-ul! laughing

| JohnnyWylde a răspuns (pentru Crucified):

Nu mai stiu. Am vazut asta cu vreo 3-4 ani in urma.

| JohnnyWylde a răspuns (pentru Crucified):

Aaaaaa l-am gasit, pazea...:)) http://www.youtube.com/watch?v=yom0ywKY8NE Cititi in descriere