| Alexandru2015 a întrebat:

imi puteti sugera o idee pentru un Scurt metraj de craciun? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Patrick0Star a răspuns:

Ai putea incerca povestea cu rudolph sau o intamplare in care un copil isi doreste de craciun ceva prea mare pentru el sau o poveste cu 4 braduti care vor sa scape dintr-un hotel, laughing))) ce zici?

3 răspunsuri:
| Allesya1097 a răspuns:

In murmurul tainic al colindelor de Craciun sarbatorile de iarna sa va aduca lumina in ganduri, caldura in suflet, sanatate si fericire. La Multi Ani!

La ceas de sarbatoare cand anul are tamplele ninse, iar colindele ne incalzesc sufletul cu bucuria Craciunului, va doresc sanatate, pace si prosperitate

| Alexandru2015 explică (pentru Patrick0Star):

Hm. nu e cine stie ce dar iti daruiesc o fundita de Craciun happy

| Patrick0Star a răspuns (pentru Alexandru2015):

Multumesc big grin