| SweetFruits a întrebat:

INu stiu cum sa folosesc Cheat Engine 6.1.Va rog puteti sa-mi explicati cum merge? Funda Promit!

Răspuns Câştigător
| GabrielAlfa a răspuns:

Pai eu am 5.5, dar am vazut niste filme pe youtube ca 5.5 si 6.1 merg la fel deci sa-ti explic.

Pentru bani ( daca jocul pe care il folosesti n-are anti-hack) :

1) Deschide chat engine.

2)Deschide jocu si logheazate (in joc).

3)Vezi ca deasupra in stanga sus sunt niste butoane. Apasa pe,, Process" (dupa ce-ai deschis jocu si te-ai logat ). Dupa ce ai apasat pe process dai pe numele jocului.

4)Trebe sati vezi banii ( ex. la metin2 apesi butonul i ) si la chat engine scrie sub first scan si next scan scrie value. Sub el bagi suma pe care o ai deja.

5) Dai first scan.

6)Tre sa vinzi ceva in joc ( sau sa castigi sau ceva de genu adica sa ai mai multi ( yang la metin2 ) decat aveai se poate chiar si cu 1banut sau mai multi bani.

7)Scrii la value suma care ai facut-o ( trebuie sa fie mai mare ca cea de dinainte dar so ai si in joc exact )!

8)Dai next scan.

9)Iti apare in stanga in casuta aia niste linkuri.

10)Dai pe oricare link din casuta din stanga ( dublu-click ).

11)Iti apare linkul jos in casuta mare.

12)Dai sub value la cifre si le schimbi. Daca schimbi in mai mult cu atat o sa ai mai multi bani in joc ( ce litere dai acolo o sa ai in joc ). Dupa apesi enter.

Pentru speed-hack :

Vezi in dreapta 2 casute goale. Apesi pe ala din dreptul la,, Enable speedhack"
Dai din sagetuta gri cu putin verde la cat de multa viteza vrei.

BAFTA! FUNDA TE ROG MULT?

4 răspunsuri:
| GeorgeGabriel a răspuns:

Deschizi cheat engine si in partea stanga iti apare un calculator sub file (acolo selectezi programul), apoi ti se va deschide o lista cu programe selectezi programul si dupa asta in partea dreapta sub unreandomizer este enable speed hack(deschizi acolo enable speed hack) si selectezi viteza ca sa mearga repede alege (0.5) si dupasta apply SPER ca te-am ajutat

| Coca_Matei_Dragos_1985 a răspuns:

Ce bine ca ai pus intrebarea!

| Cristinika123456789 a răspuns (pentru Coca_Matei_Dragos_1985):

Stie cineva cum se foloseste pe empire? pls

| KrYstyAn0 a răspuns (pentru GabrielAlfa):

La mine nu merge faza cu yang pe metin2.Da-mi mesaj pe privat sa vorbim te rog frumos.