| FoxWitch46 a întrebat:

Poate suna cam ciudat dar...
Cunoaste cineva asiatici (chinezi, coreeni) care locuiesc in Romania si cum as putea sa dau de ei?big grin
Multumesc anticipat! happy

7 răspunsuri:
| Andrey57 a răspuns:

Ai un fetish ascuns? sau doar vrei sa iy cunosti

| FoxWitch46 explică:

Mda..nu v-am rugat sa faceti misto..era o intrebare serioasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iei pe varianta capitalei, si parchezi la China Town. Drum bun!

| Andrey57 a răspuns:

Te-am luat la misto? eu am intrebat unde gasesc oameni galbeni cu ochii mici necunoscuti ca sa iy urmaresc?

| FoxWitch46 explică (pentru Andrey57):

Bine atunci, scuza-ma daca am interpretat gresit.

| xAkira a răspuns:

Eu am in bloooc la minelove struck
Dar acum...fa ca mine si prietenele mele...du.te in Dragonul Rosu ca faci spume de la ceea ce gasesti acooolo love strucklove strucklove struck

Răspuns utilizator avertizat