| xPanth3r a întrebat:

Buna TPU vreau si eu sa va intreb ceva, ati vazut si voi ca de multe ori sunt telefoane la care au langa semnal 3G, vreau sa ma ajutati si pe mine vreau o aplicatie in care sa fac sa.imi apara si mie langa semnal 3G DAU FundaVOT! MULTUMESC

10 răspunsuri:
| jon987654321 a răspuns:

Nu exista aplicatie care sa faca asta, apare daca ai un telefon 3G, 4G asta fiind viteza de internet.

| xPanth3r explică (pentru jon987654321):

Mhmm. dar aplicatii csre sa schimbe iconita de wifi fara root? Daca imi dai ceva calumea primesti FINDA+VOT

| iAMVi a răspuns (pentru xPanth3r):

Ma tem ca nu exista asa ceva, iconita se schimba doar daca ii bagi alt Android

| jon987654321 a răspuns (pentru xPanth3r):

Cauta pe magazin play wifi si descarci o aplicatie prin care deschizi wifi si ai alt icon, lol

| Florin181997 a răspuns:

Nu poți sa faci sa Îți apară 3G sau 4G. G-ul nu tine de Android, tine de telefon. Trebuie sa ai neapărat un telefon 4G. Aplicații de asemenea nu exista, exista aplicații pentru o mulțime de alte lucruri. Dar ca sa schimbi asta nu se poate, pentru ca e infracțiune.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Florin181997):

Lol... e infractiune sa ce?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa stii ca nu exista aplicatii chiar pentru toate rahaturile. Daca ai 3G iti va aparea, daca nu nu. simplu

| jon987654321 a răspuns:

Arunca telefonul.

| Florin181997 a răspuns (pentru jon987654321):

Omule, nu exista aplicație pentru așa ceva. E greu de înțeles? Dacă ar exista așa explicații, toți ar vinde telefoane din anul 2009, pe baza ca e 4G. Mai ai sa întrebi daca exista aplicație sa schimbi seria telefonului. Nu exista așa ceva. Înțelege ca probabil nu ești turc.

| jon987654321 a răspuns (pentru Florin181997):

Ce zici acolo? pe magazin play exista wifi sa descarci si sa deschizi wifi pe aceea aplicatie.ce tot zici acolo aiureli... aplicatie 3g sau ce a zis in intrebare normal ca nu exista