| ImAUnicorn a întrebat:

Bună tuturor happy Credeți că mă puteți ajuta? Am nevoie de un program asemănător lui CCleaner, care să șteargă cache-urile, să oprească programe care rulează aiurea, să găsească unele probleme din PC și altele. De la o vreme calculatorul îmi merge imposibil de greu și nu mai știu ce să fac.
#DauFundă

Răspuns Câştigător
| sickoffallthings a răspuns:

PC Tools.

3 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Eu am "Advanced System Care 6" si e ok.

| ImAUnicorn explică (pentru sickoffallthings):

Mersi mult ♥

| MembruSeniorTPU a răspuns:

Este momentul sa faci curatenie in calculator. Vezi in articolul de mai jos cum:

Este momentul sa faci curatenie generala in calculator. Iti recomand articolul de mai jos:

http://www.lumeadigitala.ro/......informatii