| Kido0 a întrebat:

Vreau si eu vorbe la moda adica cuvinte din astea de gasca. fundoiii

Răspuns Câştigător
| Shiva a răspuns:

De ce? se apropie scoala?smug

20 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

E clasa a 4-a si suntem in anul 2011, la ce va asteptati?

| Tweetymrrr a răspuns:

Nu trebuie să fii un xerox şi să repeţi alte replici doar ca să fii "la modă". Îţi garantez că ai fii mai apreciată dacă te'ai comporta normal.
Baftă!

| Nymphetamine a răspuns:

Nu am auzit asa ceva.Eu nu vorbesc cum e la moda, eu vorbesc dupa stilul meu de-a vorbii -> original.

| ArtisticWorld a răspuns:

Uite cateva : Tu nu vezi ca habar n-ai ce se intampla cu tine, sau Du-te si culcate!rolling on the floor

| WeeD a răspuns:

Am trai s`o aud si pe asta laughing))))))

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Reek are dreptate esti penibil/a.ce *** de intrebare e asta? auzi lume cuvinte la moda

| edytzu4 a răspuns:

Stai chill, copilee, Cum o arzi? O ardemm lent smug Iti fac un fratiorr laughing

| Reek54 a răspuns:

Esti penibil/a.

| Liquify a răspuns:

... nu ai pic de personalitate.

| RiRi5846 a răspuns:

Da-i funda lu' Reek54!winking

| ramona0506 a răspuns:

Vorbeste normal... Daca vrei sa pari mai amuzant/a sa stii ca vine totul de la sine happy Be you.

Răspuns utilizator avertizat
| CiicxuBăă a răspuns:

Practic, se stie si pe sistem laughing

| SadRomance a răspuns:

Inventeaza-ti propriul stil.
Decat sa copiezi ce exista de ani de zile cuvintele de genu: maxim, esti belea sau sa incepi sa te dai in spectacol nu rezolvi nimic, sunt vorbe expirateoh go on
Mai bine citeste niste carti si asa o sa iti dezvolti modul de a gandi.

| madyddd a răspuns:

Cel mai corect ar fi... sa te comporti normal. oricum multi sunt ca tine si chestia cu cuvintele la moda e cam de prost gust parerea mea. oricum incearca sa fii tu si prin asata vei deveni original nu e nevoie sa copiezi. baftahappy

| Copte a răspuns:

Ti-ai dezamagit stramosii...

| GabrielusRacing a răspuns:

Cool, tenisi cu sireturi nelegate si eventual si colorate, smecher etc

| camelia15 a răspuns:

Nu stiu

| lem0nadeftw a răspuns:

Stiu eu: beton b-), cool b-), tare b-), frate b-), sa vorbesti mai fain b-), sa te dai mare b-), sa fi smecher(a) b-).Cam atat

| sweetgirlstarr a răspuns:

Poate sa te stranga de mana si sa-ti spuna :'orice ar fi, ramanem impreuna' love struck.