| vladionut94 a întrebat:

Buna ziua am gasit acest anunt pe tocmai.ro ce parere aveti despre Distribuitor reviste, ziare si hartie oficiala este cu munca in strainatate in Paris franta cu program flexibil si trebuie doar sa te plimbi prin Paris sa distribui pliante si tot felul prin cuti postale

ps: ar merita sa ma duc sa este foarte greu sa faceti si care sunt avantajele si dezavantajele

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aha, deci te pune sa te duci in Paris. Deci tu iti platesti avion, casa, masa doar sa imparti niste ziare pe care iti da 2 lei?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aha, si chiar crezi? iti zic eu cum merge treaba, te pune sa dai vreun avans pentru acte ceva si pe urma nu mai auzi de ele o viata

| vladionut94 explică (pentru suntserios):

Am sunat doar informativ si mi-a spus ca nu trebuie sa platesc nimic numa sa ma duc in Paris si ma asteapta acolo
ps:eu ma gandeam ca daca persoane fizica ceva nu-i inregula ca daca nu are filma pentru ce trimite flayere si tot felul

| vladionut94 explică (pentru suntserios):

Nu stiu dar nu ma intereseaza prefer sa stau in tara nu imi plac oameni dubiosi care pretind 50 euro sa te plimbi prin strazile parisului sa imparti flayere pe zi rolling on the floor) ma indoiesc de asta