| Jigokunokishi a întrebat:

Mi-am cumparat un abonament la Rockstadt(festival de muzica) inca la inceput cand era 150 de lei(+ vreo 25 transport, TVA.). Acum costa 270 de lei si va ajunge 300. Ce ziceti, in cazul in care n-as mai putea ajunge ar merge sa-l vind cu vreo 230, 250 de lei avand in vedere ca pe bilet scrie pretul cuc are l-am cumparat? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Poate ca da, poate ca ba. Pe de alta parte... ia si du-te, ca doar de aia l-ai luat. Nu e bilet la Dinamo la tribuna I sa faci combinatii. Si nici festival de manele, sa faci o smecherie. La ce lineup e anul asta, ar fi pacat impotriva sfintului cirnat sa il ratezi. Opeth, Carcass, Nile, Kreator, si inca o gasca de trupe super tari, toate pentru mai putin decat am dat ca sa merg la Maiden vara trecuta... serios. Du-te cit inca nu ai familie, copii, si alte chestii care sa te tina ocupat cit sa nu iti permiti 3-4 zile pe coclauri. Te invidiez. happy

Bula
| Bula a răspuns:

Cererea si oferta stabilesc preturile.
La Untold Festival din Cluj abonamentele s-au vandut si la pret dublu inaintea festivalului, iar pretul pentru locurile de cazare s-a crescut pana la stele... a fost cerere net superioara ofertelor.

| Jigokunokishi explică (pentru GabiDumitrescu):

Multumesc de sfat happy

| Jigokunokishi explică (pentru Bula):

Multumesc de raspuns.