| tonyc7 a întrebat:

Care credeti ca sunt activitatile pe care le poate face cineva astfel incat ele sa fie considerate de ceilalti cele mai demonstrative moduri de distractie?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce e ăla un mod demonstrativ de distracție?

| tonyc7 explică (pentru suntserios):

Adica ceva cat mai sugestiv, dovada clara, fara loc de nicio indoiala

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru tonyc7):

Bungee jumping atunci

| tonyc7 explică (pentru suntserios):

Excluse tampeniile cu risc mortal

Bula
| Bula a răspuns:

Monopoly.

| simplaexistenta a răspuns:

Rucsacul cu elice sau jet pack

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Sa gonesti prin padure cu 80 la ora intr-o masina de teren sau un pickup, prietenii stau in benă sau atarnati pe geam/pe masina.
2.Mergi la sat, iei un cal si-o caruta si te plimbi cu prietenii, de preferat va rasturnati in padure si radeti.
3.Va adunati seara mai multi si terorizati un oras intreg
4.Mergeti mai multi insi la chestor acasa si faceti scandal, cand el pune toata politia pe voi spargeti gasca si fugiti
5.Pui laxative pe felii de paine si le arunci in parc la porumbei, ai nevoie de umbrela
6.Cumperi o butelie de acetilena pentru sudura si faci bombe cu ea, o sa surzesti sigur
7. Furi utilaje grele din carieră si te joci cu pamantul
8.Va adunati mai multi intr-un cerc si aruncati o caramida in sus, care e lovit iasa din cerc, daca mai poate
9.Concurs cine se poate urca pe stalpii de inalta tensiune mai repede
10.Iei o patura/covor pe tine si faci scandal in centrul orasului, cand primesti bataie nu te doare
Eu asa ma distrez, sper ca te-am ajuta, succes!