| Alle982 a întrebat:

Care e cel mai tare banc pe care il stiti? Sunt mega plictisita si am chef sa rad big grin
Dau Fundita la cel mai bun banc happy

18 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Bunăă, Alexandra :d!
Cel mai tare banc pe care îl ştiu este :

Un om se duce la o carciuma si bea toată noaptea... Cineva îl duce la spital şi află că omul a intrat in comă alcoolică. După o zi omul care cu o zi înainte se afla in comă alcoolică, se trezeşte si vede un bărbat îmbrăcat din cap pana în picioare in alb, şi îl strigă :
- Doctoree, doctoree, a reuşit operaţia, nu?
- Care doctor? Că eu sunt Sfantul Petru! rolling on the floor)))))))

| rooooxxx a răspuns:

Hey Alexandra!
Cel mai tare banc pe care il stiu eu este :
Un barbat suna disperet la politie :
-Domnule politist, soacramea s-a spanzurat!
-Ok, sa vedem ce putem face, in primul rand i-ati dat jos franghia de la gat?
-Nu ca inca mai misca laughing)

| Madalin_Ionut_1996 a răspuns:

Se duce un gay in rai, la poarta Sf. Petru scapa cheile si se apleaca dupa ele, la care gayu hop calare pe el. Suparat Sf. Petru il trimite la Dumnezeu, acesta din urma se impiedica si-i scapa toiagul, se apleaca dupa el, hop si gayu isi face treaba. Suparat D-zeu il trimite in iad sa fiarba in oale clocotite cu smoala. Trece o luna si se duce D-zeu in iad sa vada ce au facut dracii cu gayu. Cand ajunge acolo era frig, intuneric, niciun foc aprins. D-zeu zice:
-Ce am vorbit ma dracilor cu voi sa-l fierbeti pe gayu asta, ce ati pazit?
-Auzi Doamne, stii ceva, ia apleacate tu si aprinde focul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pun o intrebare, tu trebuie sa raspunzi : Care este cea mai buna vopsea de oua?

| AwaZoh98 a răspuns (pentru GaBBiii):

Si mie imi place asta!winking laughing

| jeek0 a răspuns:

Condamnatul este adus în camera de execuţie. Priveşte scaunul electric de care sunt legate tot felul de fire şi întreabă:
- Cum se cheamă drăcovenia asta?
Directorul închisorii îi răspunde:
- Nu-ţi bate capul cu întrebări, o să te punem imediat la curent.

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Care este cea mai bună vopsea de ouă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

Luciul de buze big grin.

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing iauzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

laughing

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

:*
Mi chica loca \:d/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

laughing)).Que puedo decir...Yo estoy una locaaa :X.

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Besameee, besame mucho!

Si, si estas una lokita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

:*:*:*

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Cuando tienes tiempo, buscame :*

Buenas noche gatita!
Besitos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

Noapte buna la tine!

| MEIALI a răspuns:

Daca rosia rosie se numeste rosie cum ce numeste rosia galbena?