| Crisu_8081 a întrebat:

Care este cea mai penala injuratura sau jignire pe care i-ati adresat-o cuiva?(incercati sa cenzurati anumite cuvinte pentru cei slabi de inger, daca se poate...pls)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, merg cu bicicleta si iese o masina de pe o straduta care se opreste sa se asigure (dar ocupa aproape toata banda 1). Mai iese dupa el un mos cu ochelari cit capu lui de mari, care se duce si mai in fata si ocupa si din banda a 2-a (ca altfel nu vede de primul care deja sta si asteapta liber). M-am vazut nevoit sa trec pe banda 3 fara sa am timp sa ma uit in urma si disperat ca putea sa vina careva din spate sa dea peste mine, urlu la al doilea iesit "mor*ii ma-*ii de bosorog cu ochelarii aia mari ai tai". La servici au crapat toti de ris cind au auzit. Da' nu din cauza injuraturii, ci pentru ca si eu port ochelari rolling on the floor

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mai în glumă, mai în serios: "căzătura dracului".
Pa, pa.

| Crisu_8081 explică:

S-a asezat un cocalar langa mine pe plaja, de 1 mai: mandru de el, ma intreaba: "ce face fata?", iar eu cu cel mai mare sictir ever, ii spun:" Moooori, da-te drecu' straight face!"

lolita
| lolita a răspuns:

Hijo de puta vete a la mierda big grin da nu mai stiu cui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram in parc si voiam sa mi se faca o poza, iar un tip de la departare imi zice: `Poza de hi5?`
eu: Nu, e poza de MY SPACE laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La puta madre que te parió! un fost coleg de munca

| anonim a răspuns:

In general nu injur.prefer sa ne intelegem amical. daca nu ne intelegem, incerc sa-i explic pana cand imi da dreptate, asa ca nu are rost sa-l injur.rolling on the floor

Janina
| Janina a răspuns:

F*tu-ti mortii matii!

cami
| cami a răspuns:

Hopa...blushing secretel dragahee hee nu esti prea directa?

| lia a răspuns:

Eu la volan de obicei nu am stare si daca dau peste un mosulica, sau cineva care a iesit la plimbare, ii spun injuratura clasica... big grin Prefer sa nu o scriu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot in parc. un tip imi zice : Ce faci papushe?
eu: Jet. du-te si impusca-te!

| gabrielutzu a răspuns:

Nu va cred mintiti, nu cre ca ati injutat asa, altfel cum de v-ati mai pastrat dintii in gura?
Pe mine cine m-a injurat ceva asemanator cu ce ziceti voi, i-am spart gura.

| Crisu_8081 explică:

@ gabrielutzu: fiecare cu norocul lui...eu am toti dintii in gura si crede-ma ca de fiecare data am ceva de comentat daca se ia cineva de mine...si tot eu am ultimul cuvant.sac!big grin laughing

| bibitza a răspuns:

Eu am mai multe injuraturi dar acum mi se pus pe una... ''sms'' ...adica stiti voi ce inseamna big grin
pacat ca nu mai scap de ea... sadsadsad

| bibitza a răspuns:

Si cea mai clasica "du-te dreacu'' big grin cand te astepti mai putin primesti cate una de la mine big grin

| Zoombe3 a răspuns:

La volan m*ie si i-am zis unuia dupa ce m-a enervat in ratb " neintegrate-ai in societate ", in rest nu prea injur oamenii.

| ioanaa a răspuns:

Am auzit 2 tiganci in parc certandu-se. Am ras de am avut febra musculara a doua zi laughing Ce am retinut : "Sa o s*gi pana te ineci cu ea si mori dracu' odata" Interesant, nu? laughing)

| bibitza a răspuns:

Sau mai este una ''poti sa o s*gi fara sa o uzi?" eu decat o data am zis-o dar e tare rau rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo, aud azi in tranvai doi pusti care urca scara. "Da' misca dracu mai repede ba EMO care sti!". "Eu sint EMO, EMO esti tu rahiticule!" laughing rolling on the floor

| Crisu_8081 explică:

Discutie in autobuz intre tata(citea ziaru) si fiul(copilul avea vreo 5-6 ani) : "tati, asta e statia?" "NU"...peste alte 3 min:"tati, asta e statia?" "NU am zis!"...si timp de 10 min numai asta il intreba...si ta'su:"dar mai taci odata,**** resuscitat!" si a inceput sa planga...

| Raluca_7548 a răspuns:

laughing)Jet sau du-te in gatu m-ati!laughing

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Ca orice bun roman, o sa incep cu un DECI: daca tot ai vrut sa deschizi cutia Pandorei, atunci afla ca am un arsenal adunat in timp, care ma pune la adapost de ciudati. O sa-ti dezvalui doar doua expresii:
1. Uscami-as chilotii pe crucea ma-si
2. F... l in gat si el pe masa
Ce zici?

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Ca orice bun roman, o sa incep cu un DECI: daca tot ai vrut sa deschizi cutia Pandorei, atunci afla ca am un arsenal adunat in timp, care ma pune la adapost de ciudati. O sa-ti dezvalui doar doua expresii:
1. Uscami-as chilotii pe crucea ma-sii
2. F...l in gat si el pe masa
Ce zici ?

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Scuze pentru dublura! S-a blocat beleaua de calc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa o reproduc pentru ca e in ungureste si nu stiu ungureste

| Parintele a răspuns:

Zdreantza, tarfa penala pentru fete. Ptr baieti am adevarate "poezii" cu morti si mame si organe genitale.

| Crisu_8081 explică:

Eu stau pe langa un hotel italian...si de cate ori trec pe-acolo se baga in seama cate-un italian gras:"bongiorno, che cosa fai belissima?"(sau cum naiba se scrie) -replica mea:"un gioco di mano, pizza-boy!"

| Parintele a răspuns:

Crisu, adica tu ai raspunzi aluia ca faci o l.ba?! Cred ca i-ar prinde bine si asta.

| Crisu_8081 explică:

Aia e singura propozitie in italiana pe care o stiurolling on the floor ata ete! asta nu inseamna k ii fac laba...perversuletongue

| alexam a răspuns:

Sobs foso! o zic uneori celor care nu stiu ce inseamna... s... p... inseamna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crisu ai fost de coma la faza asta rolling on the floor