| Crisu_8081 a întrebat:

Care este cea mai penala injuratura sau jignire pe care i-ati adresat-o cuiva?(incercati sa cenzurati anumite cuvinte pentru cei slabi de inger, daca se poate...pls)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, merg cu bicicleta si iese o masina de pe o straduta care se opreste sa se asigure (dar ocupa aproape toata banda 1). Mai iese dupa el un mos cu ochelari cit capu lui de mari, care se duce si mai in fata si ocupa si din banda a 2-a (ca altfel nu vede de primul care deja sta si asteapta liber). M-am vazut nevoit sa trec pe banda 3 fara sa am timp sa ma uit in urma si disperat ca putea sa vina careva din spate sa dea peste mine, urlu la al doilea iesit "mor*ii ma-*ii de bosorog cu ochelarii aia mari ai tai". La servici au crapat toti de ris cind au auzit. Da' nu din cauza injuraturii, ci pentru ca si eu port ochelari rolling on the floor

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o luna numa injuraturi

| urbanghost a răspuns:

Nu pot sa fac un clasament, pentru ca toate sunt penale. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ma enerveaza cineva ii zic:ba vaca blonda si ****alaughing
sau la astia care se dau mari k stiu sa injure... le zic...caca-mas oe mormatu tau sa aiba mata aia saraca unde sa-ti puna lumanarea, balega sifonata.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uscamiasi sosetele pe mormantu lui mata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai una dura si buna : sa te f**a cei 3 crai de la rasarit, bagamias stejaru in padurea m**i!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu si eu cateva belealaughing: faceamias schiuri din cosciugu matii!laughing sau... du-te-n piz**a ma*ii de unde ai venitlaughing sau pentru fete: mm esti o gaura de covriglaughing

| Prajiturica_6436 a răspuns:

Iti dau una-ntre tzate de-ti aplauda umerii un an laughing)
calca-o-ai pe ma. ta
lapulapulapulapulapulapulapu->spune repede laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti la fel de bine venit ca si tel sunand in timpul sexului esti tampit mereu sau azi e o zi speciala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna a fi penal?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

****i dumnezeu lu dumnezeu m-ati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

****i dumnezeu lu dumnezeu m-ati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Janina si ceilalti care injura ceva de genu f**uti morti matii etc asta nu e injuratura urata asta arata cat de necrofil e omul... parerea mea happy