| ImiUrascViata a întrebat:

Care este cel mai placut lucru de l-ati facut vreodata happy?

Răspuns Câştigător
| Crissxxx a răspuns:

Fitness, il fac mereu si e foarte placut, rezultatele vor fi peste asteptari blushing happy

15 răspunsuri:
| LiliJB a răspuns:

Baschet.Merg la baschet si cand joc baschet ma simt super.

| DanScutaru a răspuns (pentru Crissxxx):

Am 2 lucruri... Primul este iarna in fata calculatorului sa ma uit la vreun desen animat, sa maninc ceva bunisor si sa stau lipit de baterie, iar al doilea este basketul happy

| Ando1dul a răspuns:

Sexul

| AngelsPride a răspuns:

Depinde...sex sau sah sau sa stau cu familia

| WhiteMoth a răspuns:

Sexul e cel mai sus pe scara 'fericirii'.

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Cantatul si mai vedem daca si $exul!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Prajiturile mele...care le fac cu sufletul.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cred ca intrebarea era mai potrivit postată la categoria Dragoste si sex, dupa raspunsurile primite...

| ImiUrascViata explică:

Eram sigur ca 50 % o sa spune-ti laughing ce credeam eu dar din pacat eu cautam activitati in aer liber sau jocuri o.o!

| Liviucu a răspuns (pentru floresdemayo):

Prajiturile sunt viata mea. Nu vrei sa mi-o colorezi tu putin cu frisca ta? (La fel si budinca cu branza dulce la cuptor.)

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru Liviucu):

Chiar mi-era dor de tine...

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru Liviucu):

Ce faci? Tu mi-ai trimis pe adresa de email... happy? Nici n-am fost atentă, abia acum am vazut. Scuze de intrebare, dar e o coincidenta așa stranie... Si totusi nu poti fi tu, n-ai avea cum!

| Liviucu a răspuns (pentru floresdemayo):

Si mie imi este dor de tine... Nu mai fi rea cu mine pentru ca nu merit, si ma doare cand ma jignesti...
As vrea sa vorbim... se poate? Este pentru ultima oara cand te intreb. happy
Altfel de maine nu voi mai intra pe aici deloc. Nu vroiam de azi dar gandindu-ma la ceva am intrat fara sa vreau pe cont.

| Liviucu a răspuns (pentru floresdemayo):

Sincer? Da, eu am fost. Nu am trimis pe adresa de email ci pe mess doar un mesaj instant. Te scanasem si am vazut ca erai online... Scuze daca am deranjat cu ceva. Si totusi, pot fi eu.

Acum te las... Din pacate am ramas fara net acasa si maine nu sunt la servici (macar duminica sa ma odihnesc si eu). Asa ca probabil vom vorbi abia luni. Sa ai grija de tine da? Si nu mai plange, te rog. Totul va fi bine cu mine in viata ta de astazi inainte. Love you a lot Iri. happy

Te pup dulce... Bye...

| ImiUrascViata explică (pentru floresdemayo):

Ce emotionant sad si eu duc dorul cuiva crying!