| Al3xCojbuchi a întrebat:

Care este perioada in care aveti noroc? Dar cand aveti ghinion? Va rog sa scrieti sub forma: EU: ploaie-noroc, soare-ghinion [sau cand aveti noroc si ghinion]

4 răspunsuri:
| babachis a răspuns:

Eu: nu am realizat ca atunci cand e o vreme afara am ghinion sau noroc
ghinionul si norocul ti-l faci singur sa stii

| Garnet a răspuns:

Eu am ghinion cand e soare afara laughing si in ziua de joilaughingrolling on the floor

| Al3xCojbuchi explică (pentru Garnet):

Astfel de raspuns aveam nevoielaughing Scuze ca nu iti dau acum funda dar vreau sa aud si alte comentariihappy

| Garnet a răspuns (pentru Al3xCojbuchi):

Stai linistithappy