| miti18 a întrebat:

Care sunt idealurile unui copil, dupa parerea voastra? funda pentru cele mai multe idealuriwinkingmersi

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai pana la 15 ani ...tv mess net popularitate. chestii de astea! dupa 15 ani ti se urca hormonii la cap si incepi sa te gandesti la alte chestii happy

| mgtow a răspuns:

Depinde de varsta, de la 9 sau 10 ani unii/le isi incep viata sexuala altii care au fost bine crescuti cresc in mod normal si corect.

| TeoPT a răspuns:

Sa fie cat mai batuti in cap cu putinta straight face Majoritatea dintre ei.

| Anonim134 a răspuns:

Pai... mancare
messenger
fara scola
si intr'un final ...sex:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughinglaughinglaughinglaughing idealurile? sincer eu inca sunt un copil dar nu fac ce spun celelalte persoane da in marea parte a timpului stau la calculator si vorbesc prin mesaje pe tel. inca nu mi-am inceput viata sexuala. dar...straight face straight face infine nu crd ca mai dureaza mult. ma simt deja un adolescent sincerwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si sex:Xlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce sa zic ma 17 ani pentru mine este ideal sa ies cu prietenii sa dau cu grafitty sa ne dam cu bmx si la sf sa inv