| Ser9iu a întrebat:

Care windows e mai bun : windows vista ultimate sau windows 7? care merge mai fain? si e mai bun

58 răspunsuri:
| L a răspuns:

Eu am Windows Vista si imi merge f binewinking

| Smackdown a răspuns:

Windows 7 este cel mai bun!

| sy46 a răspuns:

Windows 7

| unicka a răspuns:

Windows vista e mai vechi : firmele de software au avut timp sa faca softuri pentru vista! windows 7 e nou : nu au avut timp sa faca software pentru el

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7... windows vista e plin de "gandaci" (bug-uri) laughing) eu le-am avut pe fiecare cate 4 respectiv 6 luni si cu windows 7 am avut o singura problema pe cand la vista aveam numai erori... nu face prostia sa iti iei vista ca e mai rau chiar si decat xp

| Johny89 a răspuns:

Windows 7

| evoke a răspuns:

Pai eu am avut Windows 7 si mi s-a dus naibii in cateva lunistraight face:-l

Acum am Windows Vista si imi merge foarte binebig grin

| ganjafarmer1911 a răspuns:

Windows xp cu un skin brikopacasa e cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun windows este winows 7 am avut si eu windows vista nu e bun de luc numai erori imi datea eu va recomand windows 7 e cel mai bun credeti-ma!happyhappyhappyhappyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows7 home premium, sait; windows7.iso,pe bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windiws 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windiws 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windiws 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windiws 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows Xp e ceal mai bun si decat vista si decat windows 7winking

| spaikizz a răspuns:

Dintre astea doua nici unul. Vechiul e cel mai bumn.Adica XP. Eu il am si toate imi merg foarte bine. Jocurile merg, muzica, downlaods rapid... E PERFECT.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer windows 7.merge mult mai rapid decat xp.nu zic nimic de vista pentru ca nu l-am incercat dar w7 ingroapa xp-ul foarte adancwinking. merge mult mai rapid netul si de jocuri nici nu mai zic. w7 e super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca e bun windows 7.Eu am windows vista si imi face numai probleme sad Iati windows 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun e windows 7. Windows 7 e si mai bun decat xp-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7. Mie nu mi-a facut probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows vista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows xp e cel mai bunwinking nu are rost parerea altora incearca-l si vei vedea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenieu va zic ca windows 7 nu e bun de loc cat timp l-am avut mi-a facut numai erori! cel mai windows este xp si vista dar 7 nu e bun de loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7 ultimate il am si eu si chiar vil recomand foarte rar da erori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun este windows xp chiar daca este mai vechi si in plus puteti folosi o tema de windows 7 care arata extraordinar :X incercati;) click aici si asteptati 5 sec download-u va va aparea singur http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/visit.php?cid=142&lid=3623

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7 mere cel mai bine, dar depinde de pc cat de puternic este.sa aiba max 2 gb ram, procesor Intel 2 core, hard max 160 gb.si placa video 256.nu pc-uri dinalea care au 1 gb ram sau *** si sa bagi windows 7 pe el de unde *** sa mearga bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7 ultimate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vista e mai bun]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice ca W xp e cel mai bun sunt multumit de el il apriciez.nici W 7 nu rau il folosesc acum si ma fascinaeaza cum functioneaza da desigur pentru el trebuie sa ai un pc compatibil.