| Ser9iu a întrebat:

Care windows e mai bun : windows vista ultimate sau windows 7? care merge mai fain? si e mai bun

58 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua sunt bune. happy Dar sa nu faci vreo gafa care si eu am patit-o.Adica...sa nu scoti d epe net "Vista Transformation Pack" sau "7 Transformation Pack" eu am schimbat windowsul de 2 ori din cauza asta.Aceste programe de "Transformation Pack" iti distruge dosul si se ajunge ca atunci cand vrei sa il dezinstalezi "Transformation Pack" TI SE POATE STERGE SI WINDOWSUL! Asa ca ai mare grija ce faci...Bafta la gasit un windows bunlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windos 7 ultimate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7 ultimate cel mai bun il am si e ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7 ultimate il am si e ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7 fara intrebari...))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca cel mai bun este windows 7 booteaza totul mai repede face totul mai repede si eu am folosit xp 5 ani si mi-a mers foarte bine oricum cel mai reusit din anii 2000 pana in ziua de ieri a fost windows xpwinking! e bun pentru cei care au calculatoare mai slabutewinking!

| geanybkp a răspuns:

Windows xp sp3! cel mai bun. vista nu e compatibil cu toate programele, iar de windows 7 nici nu mai vb. iar vista si windows 7 ocupa multa memorie si multe resurse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am itel 2 core de 1. 8 si 1. 5 ram hard de 200 si placa video de 256mb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E spun ca windows 7 ultmate e cel ma bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 95 e cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am windows 7 ultimate si e super bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bazeaza-te pe windows 7 ultimate eu pe asta il am si e super fain!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 7. si e super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows vista e mai fain,, dar windows 7 e mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7 e perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7 e perfect!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintre windows vista si 7 mai bun e 7 dar iti sugerez sa iti bagi xp dp3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://mp3.letitbit.net/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai... win 7 e mare...tre s te tina pc.intreaba un meserias si orienteaza-te in functie de pc.vista,7,xp fiecare cum tine le el asa il are.am avut xp si m-a tinut 1 an si 5 luni.acum vista si nu-mi place deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io am win7 ultimate si merge ff bine cu 2 g ddr2 proc Intel p4 de 3 ghz, placa video de 512 si hard de 160 sata si n-am avut probleme deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows XP este cel mai bun Windows pe care l-am cunoscut!

| vassythecool a răspuns:

Depinde de ce calitati are PC... La un PC cu un Ram de 1 GB

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde... dar eu am win7 si merge foarte binebig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7 are bube, in special la tv-tuner, pe cand xp daca stii sa-l instalezi nu ai probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintre windows 7, vista si xp il aleg pe windows 7 are un aspect frumos si merge si repede si programele pentru vista merg si pe 7

| felixmarian a răspuns:

Cred ca wuidovus 7 se misca mai repede decit toate

| felixmarian a răspuns:

Wuidovus 7 este superb se misca mai repede decit celelalte