| Ser9iu a întrebat:

Care windows e mai bun : windows vista ultimate sau windows 7? care merge mai fain? si e mai bun

58 răspunsuri:
| evoke a răspuns:

Pai eu am avut Windows 7 si mi s-a dus naibii in cateva lunistraight face:-l

Acum am Windows Vista si imi merge foarte binebig grin

| L a răspuns:

Eu am Windows Vista si imi merge f binewinking

| sy46 a răspuns:

Windows 7

| Smackdown a răspuns:

Windows 7 este cel mai bun!

| spaikizz a răspuns:

Dintre astea doua nici unul. Vechiul e cel mai bumn.Adica XP. Eu il am si toate imi merg foarte bine. Jocurile merg, muzica, downlaods rapid... E PERFECT.

| unicka a răspuns:

Windows vista e mai vechi : firmele de software au avut timp sa faca softuri pentru vista! windows 7 e nou : nu au avut timp sa faca software pentru el

Răspuns utilizator avertizat
| Johny89 a răspuns:

Windows 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7... windows vista e plin de "gandaci" (bug-uri) laughing) eu le-am avut pe fiecare cate 4 respectiv 6 luni si cu windows 7 am avut o singura problema pe cand la vista aveam numai erori... nu face prostia sa iti iei vista ca e mai rau chiar si decat xp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun windows este winows 7 am avut si eu windows vista nu e bun de luc numai erori imi datea eu va recomand windows 7 e cel mai bun credeti-ma!happyhappyhappyhappyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows7 home premium, sait; windows7.iso,pe bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windiws 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windiws 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windiws 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windiws 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows Xp e ceal mai bun si decat vista si decat windows 7winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer windows 7.merge mult mai rapid decat xp.nu zic nimic de vista pentru ca nu l-am incercat dar w7 ingroapa xp-ul foarte adancwinking. merge mult mai rapid netul si de jocuri nici nu mai zic. w7 e super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca e bun windows 7.Eu am windows vista si imi face numai probleme sad Iati windows 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun e windows 7. Windows 7 e si mai bun decat xp-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7. Mie nu mi-a facut probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows vista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows xp e cel mai bunwinking nu are rost parerea altora incearca-l si vei vedea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietenieu va zic ca windows 7 nu e bun de loc cat timp l-am avut mi-a facut numai erori! cel mai windows este xp si vista dar 7 nu e bun de loc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7 ultimate il am si eu si chiar vil recomand foarte rar da erori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun este windows xp chiar daca este mai vechi si in plus puteti folosi o tema de windows 7 care arata extraordinar :X incercati;) click aici si asteptati 5 sec download-u va va aparea singur http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/visit.php?cid=142&lid=3623

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7 mere cel mai bine, dar depinde de pc cat de puternic este.sa aiba max 2 gb ram, procesor Intel 2 core, hard max 160 gb.si placa video 256.nu pc-uri dinalea care au 1 gb ram sau *** si sa bagi windows 7 pe el de unde *** sa mearga bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 7 ultimate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vista e mai bun]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as zice ca W xp e cel mai bun sunt multumit de el il apriciez.nici W 7 nu rau il folosesc acum si ma fascinaeaza cum functioneaza da desigur pentru el trebuie sa ai un pc compatibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua sunt bune. happy Dar sa nu faci vreo gafa care si eu am patit-o.Adica...sa nu scoti d epe net "Vista Transformation Pack" sau "7 Transformation Pack" eu am schimbat windowsul de 2 ori din cauza asta.Aceste programe de "Transformation Pack" iti distruge dosul si se ajunge ca atunci cand vrei sa il dezinstalezi "Transformation Pack" TI SE POATE STERGE SI WINDOWSUL! Asa ca ai mare grija ce faci...Bafta la gasit un windows bunlaughing