| Pudi2Pantofi a întrebat:

Cate id poti avea maxim in lista de yahoo?!

Răspuns Câştigător
| OanaAndreea16 a răspuns:

Cate vrei, nu exista limita.
Am avut si 2.000 straight face. si nu mi s-a intamplat nimica.

8 răspunsuri:
| GlonTzZu a răspuns:

999 e maxim eu am bagat si mi s-a blocatlaughingrolling on the floor

| MrSpooky a răspuns:

Nu cred ca exista limita
eu am vreo 630 si ceva in lista

| AndrewBa a răspuns:

Un prieten are 200 deci cred ca 350 sau 300
sper sa te fi ajutat sau chiar infinite laughing

| KidOoNh a răspuns:

Cred ca 2000 de id-uribig grin funda

| CosteaVlad a răspuns:

Poţi avea maxim 1000 de contacte. Când vei încerca să-l adaugi pe cel de-al 1001-lea, îţi va apărea un mesaj de eroare care te va informa că ai atins numărul maxim de contacte admise în lista de mess, şi-ţi va sugera să introduci acel id în locul unui contact deja existent.

| ionutdrago a răspuns:

Nelimitat =) cred

| bacterie a răspuns:

1001, am avut eu, si dupa aia zicea ca nu mai am loc

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru AndrewBa):

Ce logica poti sa ai. daca un prieten are 200 limita e 300. cum ai ajuns la concluzia asta?