| RyGoLeTa a întrebat:

Cati ani aveti?(sa fiti sinceri, fara misto), funda la care se potriveste cu varsta mea. Va pup papa!

Răspuns Câştigător
| adaada31 a răspuns:

13winking

27 răspunsuri:
| 3ntzz a răspuns:

Ciudata intrebare.
Oricum eu sunt nascut pe 25 octombrie 1997 deci am 13 ani si fac 14 in octombrie

| 3ntzz a răspuns:

Bine ca nu sa gasit unu sa zica 60 rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Bezea a răspuns:

Am 69.

| xMary a răspuns:

14 ani.

| monstrulet a răspuns:

Eu am Y͛ͨ͑͒̏͆̇͛̋͛̾̋̾͌ͨ̚̚҉̷̧͙̮̣̥̭̻̬̖̮̟̤̲͉̲̟̕͜ͅͅ ̛̲̼̫͎̙̻̘̰̰̺͔͑ͧͯ̓̎͘͞͠͞o̎͗͒̄͘͏͙̜̼̥̙͎̥͉̻̻̥͈͚ ̧͚̰̣͈̳̻̝̺̫̜͇̻̰͆͒̍̎ͩ̏ͫ̃̈́ͮ̒̂̋̍ͮ̐̓̄̉͠Ų̴̬̠̭̥̱̮͙̜̣̬̼̠ͭ̄̋̏̀̊̀̇̅̽ͭ̅ͯ̈̈ͦͧ͒́̚͞͡ ̴̷̧͔̪̼͖̫̣͎̹̰͚̪̜̯̙̭̘̽́ͯ̈̍͌̉ͨ̚͢ͅ ̷͇͎̲ͪ̃̄ͥ͒̇̀͠͡ ̴̡͓͎̜̻̣̦̳̳̳͍̟̫̠̪̩̯ͦ̿̀͗̎̐ͧ̔͗͋͊̀͑͗ͯ̔̚c̷̨̛̪̩̱̩͓̦̮͔̫̞͈̭̫̱̬͐ͣ̾͛ͫ̐ͤ̄̋̎͊̓͢͢ ̠̣̹͚̽̈́ͨ̓̾ͪͯ͂̉̇̆̄̎̈́̚̕͘A̶̡͙̱̹̖̘̱͓̭̍̎̀̌̓ͫ̅ͤ̆̇͝ ̸͍̻̗̲̱̦̺̍ͫ̀̅͂̓̔̄̑ͪͯ̇ͦ̆̒͗́͟͡n̸̛͇̬̩͔̦̝̞͎͇̭͒̔ͮ̋̆̅ͣ͊ͪ̈́͒̾ͪ̌̈́̀͘͡T̶̡̜̬͇̬͈̳̘̙̀ͤ̍͑͜
̷̡̡̬͈̠͍͙͗̏̓͑̿ͧͯ̏̂͊̃͊̋̑̀̊R̸̢̢͉͓̫̣̥̹ͯͮͥ̍̄̑̇̆̀̓͐ͯ͑ ̷̷̵̡͎̝̪̳͂͒̌́3̶̵̩̺̺͎̜̩̹̰͍̙̎ͫ̅̏̉͊͑̓̃̈̎ͪ̑͂ͩ́̚͡ͅ ̢ͤͤͩ͑ͮͬ́̽̽̃ͣ҉͍̻͔̟̠͇̠͉a̷ͫ́ͯ͒͑͛͒ͨͨ̓̊̿ͪ͐̊͌́̄̓͢͏̺̫͕͇̤̣̼̻̦̜̹͢͢ ͕̖̬̳͙͙̱̭̬͕̰̭͚̟ͣͯ̓ͣ̾̓̋̑ͭ͐ͦ̓ͭ͢D̡̠̬̻͉̖̤͉̼̜̮̝̬̑̀͌̾̑̐͋͋̊̅ͯ̓͗̆̾́̚͢ ̸̬͔̖͕̤͖̜̹̇ͨͤ́ͤ̅ͨͧ̓̐ͣ̈͌ͥ̃ͧͨ̀̚̚͟͞ͅ ̸̨̅ͩ̂̂ͣ̂ͩ̐͂ͭ͢͝͏͎̼͎̬̰͔̦͈̩̫̜͎ͅt̴̨̹̣̬̼̜̼̙̫͚̙̤̮̖̪̬̬͙̗͗͂̽̚͠ ͑͐ͨ͗͗͑̌̍ͬͩ͒ͯ̓̚҉̀҉̸̡͙̪̜̟̼͇̭̼͓H͊͋̾͒̅ͭ̃̀͂ͤͮͥ̾ͩͨͫ̋͏̡̛̤̲̬͕̮̟̳̻̭̗̠̩͠ ͊̎ͤ̐͑ͫ̐͛́̚͏̶͔̭́ͅÎ̡͈̮̩̬͈̼̜͙͕̹̮̝̼͔̹͑̂ͧ̉̄͘ ̸͚̳̲̺͎̘̳̰̙̭̣̜̻̗͖̻̃̔ͫ̄ͯͦ͐ͬ̑̆͗̑ͨ̌̕͢͡ş̡̛̳̬̞͇͚͛͌ͮ̆ͦͩ S̶̼̼̱̼̟̽ͬ͋̃͂̉̃̒ͣ̇̑͐͘͝ ͌̇͛ͪͭ̈̏̊̀̈́̏͛̈̈͏̧͓̯̻̦͉̝͎̣͇͉̪̥͙͈̠̺͙̯ͅe͊ͯ̃ͬͮ̈ͨͦ̍͒́̇̓̒̆̎̎ͬ̚҉̛҉̷̭͚͓̖̭̰̹̘̘̀ŗ̥̹͙̥̱̙͔̜̘̹̿̿ͬ̐̉ͯ͂̆̑͌͆ͬ̂̽̈͝ͅ ̶̼̰̻͍̺̼̘͕̮̳̣̦͎̙̩͚ͧ̄̌̿͛̓̆ͣ̂̍ͥ͐ͣ̉̐ͭ͋͢ ͙͔͈̼͖̯̱̫͙̜̆̂̅ͤ̒ͬͫ̃͘͡I̷̫̠̭̹̱̱̗̰͎͖͎̜̦͓̋ͣ͊ͩ̏ͣ̈́ͨ̽͗̅ͦ͋ͯ̽ͭ͢ͅ ͯ̐͒͛̏̐ͬ͛҉̨͟͢͏̬̤̖̘ ̧ͭ͒̔̈́͐ͯͯ͆̏̀̚҉̬͙̤̹̱̦̬̳͍̻̳̟͈̯̞̣̣͉͘͞ͅ ̸̎̌ͥ̏͂̎̐ͣͨ͏͙̖̻̲̲͖̝͉͎̳ ̧̊̇̎̈́̇̀͏͚̪͎̼͖͍͍̗̩̼͇͓̰ͅͅ ̵̸̡̧̰̺̙̝̳̺̟͙̉̈́͐̒ͤ̄̐ ͒̉ͩ̇͂͐̄͊͂̉̈́ͩ̒̍̃͆͆̌͗͜҉̴̯̩̦̘̪͉̟̗̰̝̜̬̭̗̰̦̹̖ͅ ̢̨̺̝͕̪͎ͮ̀̿͗ͦ̈̓̽̿̈́ͮ̅͂ͪ ̷͛͐͌̈́ͤ̎ͯ͋̃͆̋ͫ̑̾͢҉̛̼̱͎̰̺͍͓̳̘͟ ̡̿̇ͪ̋̓ͪ̓̾̇̌́͛ͭ̂͜͡҉̱̺̗͓͖͍̠͈̺̘͕̙͟ ̞̫̰̝̪͌̃ͯ̒͂̐̑͒̽̇̾ͨ̓̓̎͛͗̂̕͢ ̸̧͓̠̲̖̻͕̙͕̤̲̩͓͒ͨͪͧ̔̓͌̇ͯ͒̾̔͆̂̄͌̔͡ͅ0̡̱̖̪̞̳͔̱͎̥͔͚̘͇͕̟̳̹̙̽̈̒ͣ̇̅͡͞ ̥̞͚͓̳̥̠̓ͫ͗̑ͣ̇͌̃ͯ̋̊̂̔̂ͤ̂̉́ ̴̢̢̩̜̣͔͖̰͔̜̙̰̺̜̩͖̣͛̓̎͊̒͒͗̓͊ͬ̋̂́͝ ̶͓̖͚͉͕̜̺̟̬͚̩̹͍̦͚̖̂͋̓̎͊̇̈́̉͡ ̷̧͖͍͚͔͔̬͉͇̣͈̱̜͔̗ͨ̈́̉ͪ̓̀͠ ͭ̂̏ͦ̿̅ͫ̄ͫ̕͏̭͍̳̘̤̥͙̯̫U̸̴͈̥̩̯͖̤͍̹̗̭͈͎͍̓̈́̒ͨͧ͌̽̌̽̍̄ͫ̒̈́̏̈ͧͪ͆͟ͅ ̯̫̰̳̫̔ͭ̑̐͗͋͛̚͡͡Ş̸ͣ̄̎͗ͯ̍̚͠͏̰̮̭̩̬̦̣͖̱̙̝̣͇̮̜̼ͅ ̸̡̖͓̻̾̅͒͆̇ͬͅs̛̊̈̋̔̓ͬ͐҉̻̙͔̬̖͍̪̮͈̰͖̩̪̬̣͍̱́͟͞l̡̗͎̥̫̫̤̩̬͚̩̲̈͒͑ͬͮ̽ͯͤ̌ͪ̋̃̑̃̑͜͡ÿͦ̾ͩ͛͆ͣ anisori. :d

| PaPi a răspuns:

Miercuri implinesc 14 ani tongue

| Pişcoţel_8877 a răspuns:

Am cati ai tu.
Cati ai tu, nu mai conteaza.
Cati am eu, aflam dupa ce imi dai fundita
:d laughing

| AlexandraM776 a răspuns:

15 ani

| DعeutZa a răspuns:

17 anyșoribatting eyelashes

| Sofiaღ a răspuns:

Bună.
19.01.1993 ==> 18 ani.
Pa, pa.

| BebeStrumf a răspuns:

17ani,ti pup, papa!

| laura3 a răspuns:

14 ani :X

| quickly a răspuns:

| xJuliusx a răspuns:

48 ani si o luna. Sa astept fundita?

| 123321998896768 a răspuns:

13-14 ani ambig grin fundabig grin

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Paaiiithinking stai sa ma gandescthinking au trecut 14 ani de atunciwinking
rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| alexshobyx a răspuns:

15 ani happy

| m5789932 a răspuns:

21. Numai minori sunt pe site-ul asta?

| Angelic13 a răspuns:

13... secole laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14 ani ce mistouri auzi...care varsta o ai aia o ai ce atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

15 ani si 4 luni big grin

| Disturber a răspuns:

Ce pitici! 21 big grin

| gabone_6555 a răspuns:

13 da fundita ca iti iau fetita

| xergiu23 a răspuns:

| Siret_2352 a răspuns:

14 jum =]]