| Alin_3886 a întrebat:

Caut DJ cu experienta pentru Radio Play Music :D trimiteti un mesaj www.radioplaymusic.1ro.in sau dati add la id: radio.playmusic :)

31 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Am un prieten...care banuiesc, ca l-ar interesa oferta ta!
el este acum in vacanta, dar in cateva zile se intoarce... daca mai e disponibila oferta... ii dau id-ul tau!
are experienta!

Răspuns utilizator avertizat
| Alin_3886 explică:

Ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate sunt interesat de anuntul tau, si experienta in dale radio am, si difuzez orice muzica imi spuiwinking, add la id : omidajunior! asthappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Experienta 12 ani, djwiLLy sunt si chiar imi doresc sa lucrez intr-un radio. Contact me 0742608760 sau tarbacatalinaurelian yahoo id.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dj kotyk-serj-079314302...nu sunt profesionist, insa visez sa devin un dj vestit...ma vei ajuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba alin euh am fost dj si inca sunt daca vreii pot veni si la tine am experienta 3 ani pentru maii multe detalii dai ad idu fabibarosanu
smug sa discutam maii multe!smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut dj cu sau fara experienta pentru informatii la Y/M contacts ti_amo743

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut dj cu sau fara experienta pentru informatii la Y/M contacts ti_amo743

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal...suna-ma pentru detalii la 0748775863

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut Dj pentru Radio Morning Fresh id meu Breaker_world

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dj benzol 0723225456

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei dj cu experienta da add la idu fabibarosanu si vb mai multe am exp de 2 aniwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da frti ma gasesti la ionut_dragon2008 am fost dj 1 an la radio ciolpani www.radiociolpani.tk... ma pricem destul de bine,,, ma poti baga intr-o perioada de proba sa vezi cum ma descurc,,, daca fac ceva gresit nu ma primesti,, nu-i suparare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Add paulmaffya si vbwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt dj.vitalyk si as vrea sa incerc sa te ajut sunt dj la radio buiucani e propriu meu radio cei drept nu am multa experienta skype meu este vitali4_kk1 daca te interesez scriemi

| aLynDJ a răspuns:

RadioKlass Cauta DJ DJ,Itze Daca Sti Ca Ai Experientza Contacteazama la alyn_stelistul1995 pentru o proba dai mai departe

| RckAndreea a răspuns:

Ai pute sa ma iei pe mine sad dar am doar 14 anisad

| tzoaba a răspuns:

Sall numele meu este cobra care doriti sa fiti dj contactati id cobranr117 sau accesati www.radiocobrasuperstar.ro sectiunea recrutam dj

| satana3 a răspuns:

Salut am foarte multa experienta.Am avut propriul radio timp de 1 an.
Am 14 ani jumate si ma descurc foarte bine.

| FuseBoxRadio a răspuns:

Cine vrea sa fie dj la un radio de radio ...sa dea add la; fusebox_radio@yahoo.com... http://www.fuseboxradio.tk/ iata siteul

| gioni_1062 a răspuns:

Buna sunt din onesti si am fost dj pe la vreo 6 posturi de radio deci am ceva expierenta daca sunteti interesati bagati id jinga_george@yahoo.com

| Macskasi_Marian_1993 a răspuns:

Radio Clubber`s Internet Station cauta DJ/Dj-itze. Este un radio pe cale de urcare. Pentru mai multe informatii radioclubberfm@yahoo.com. Se transmite doar muzica de club! http://powerdesign.do.am/Radio_Clubbers_Fm.html

| Cristian_Stefan_1988 a răspuns:

Eu sunt dj doar asa okazional mi_as dori sa pot fi sau mai ales sa lukrez la un post de radio experientza 2 ani am lukrat cu sam nu dj ..in vreun club...mi-as dori crezi ca ma poti auta? am voce de fm multumesc

| yulik93 a răspuns:

Sunt un dj cu experienta din Republica Moldova si as fi interesat sa lucrez pentru un post romanesc happy ma gasesti la adresa de skype yulik93g

| yulik93 a răspuns:

Sunt dj din republica moldova si as fi interesat sa lucrez pentru un post de radio din romania. ma gasesti la adresa de skype yulik93g...

| djionutzz a răspuns:

Sunt interesat de dj la radio play music

| aitoneandaniel a răspuns:

Salut sunt DJ YOYO si am mai colaborat si cu alte radiouri, iar acum as dori o colaborare cu un radio mai serios... daca sunteti interesat contactati-ma pe ID-ul de messenger DJ_YOYO93@YAHOO.COM va multumesc

| Nasturescu_Andrey_1994 a răspuns:

Salut nu stiu da ca mai este valid pentru cautare de dj pentru ca vad ca anuntul este pe 5 sept 2009 (ma cheama andrey si am mai emis cunosc sam am microfon si specialitatea mea este sa mixez muzica de orce fel)...