| madalinna99 a întrebat:

Ce activitate imi recomandati in timpul liber?; d Ma gandeam la un sport. Dar nu stiu care >:". Daca ma puteti ajutaa!

Răspuns Câştigător
| Adrianetc a răspuns:

Daca vrei sa arati bine, fese atragatoare ( smug ), corp frumos si cu un strat subtire de grasime, daca vrei sa previni bolile cardiace, ii recomand joggingul, alergare usoara timp de 30 de minute in fiecare zi, te descarca fizic si psihic. Daca vrei sa fi mai inalta, umeri mai lati, si putini muschi, fa inotul.

4 răspunsuri:
| hinatakaname a răspuns:

Ciclism. Practic nu costa nimic daca ai deja bicicleta, si poti da o tura oricand.
Sau, alternativ, patinajul. E distractiv si te face sa simti ca traiesti (mai ales cand tragi trante artistice ca mine big grin).

Mult noroc!

| SmileAgain a răspuns:

Handball. thinking
Eu practic acest sport este usor de invatat si te ajuta sa ai un corp de invidiat si sa te inalti.winking

| davidwarner a răspuns:

Pentru fete, mi se pare forte tare voleiul. Daca iti place. Sau ciclismul cum spunea cineva mai sus. Succes!

| madalinna99 explică (pentru SmileAgain):

Pai. tu unde faci handball? Daca esti din Iasi...