| Ella_6549 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac ca unghiile mele sa nu se mai exfolieze?

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Am glumit.
uite aici cateva sfaturi si remedii.
http://femina.rol.ro/art/4443-88-stop_unghiilor_exfoliate.htm

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Da-le cu Super Glue!

| Ella_6549 explică (pentru zdrangoi):

Mda straight face

| cryna a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.eu am cautat pe net tratamente naturiste.si cicA uleiul de masline ajuta mult.fa masaj cu ulei pe unghi sau daca nu cu feliute de lamaie.eu am incercat cu ulei de masline si acum nu am unghi foarte mari dar nu se exfoliaza.mai astept sa creasca sa vedemhee hee

| Maruuu a răspuns:

Si eu am aceeasi problema!straight face.Am fost la dermatolog si mi.a zis sa ma feresc de detergenti si sa spal vasele si sa fac curat cu manusi de menanj:*...Chiar functioneaza:*

Sper ca ti.am fost de autor!:*