| slipknot a întrebat:

Ce ati face daca ati mai avea de trait o saptamana? funditabig grin

Răspuns Câştigător
| bruneta98 a răspuns:

Buna eu una as trai intens fiecare clipa ramasa as face lucruri pe care nu le-am mai facut as incerca sa-mi indrept greselile facute in trecut funda

11 răspunsuri:
| XxBalonasheeXx a răspuns:

M-as arunca de la 10 laughing

| aragon18 a răspuns:

Hmmm.o saptamana? Pai momentan.as fi alaturi de persoana iubita si i-as demonstra cat de mult tin la eahappy

| venusdoom a răspuns:

As incerca sa imi indrept greselile facute.big grin

| Popcorncubranza a răspuns:

Tot ce as vreathinking Batai pe strada, mers in chilotii pe afara, mi-as lipi pe corp pene cu superglue si m-as arunca pe geam sa vad daca zbor laughing I-as da la profa de franceza un ghiveci in cap! big grin Atat

| Lori18 a răspuns:

Pai nu stiu as face atunci pe moment ce mi-ar trece prin minte happy

| VincentVlnt a răspuns:

M'as baga in batai de strada happy e singurul vis de al meu care il am xD sa ma bat pana mi-o iau de la unu big grin serios vb

| andrada_3947 a răspuns:

Hmm pai as face :
1.as cere tuturoral iertare pentru greselile mele
2.i-as multumi Domnului ca mi-a dat aceasta chenge sa traisc (oricat de lung sau scurt o fi fost)
3.las spune tuturor ca ii iubesc mult
4.si as citi mult din biblie
5.as profita de timpul pe care il mai am happy

| zob79 a răspuns:

Sa dea D-zeu sa nu fii pus vreodata in fata acestei alegeri. Sincer...nu mi se pare un subiect care merita abordat in felul asta; ca sa raspunzi intrebarii, trebuie sa-ti imaginezi situatia, ori de ce ar vrea un om normal sa-si imagineze ca mai are doar o saptamana de trait?

| ColT a răspuns:

M-as spanzura dupa ce a-si afla happy

| haniko a răspuns:

Asi incerca ceva nu am mai facut, sa ma distrez (cat inca pot), si as vrea sa pun intrebari ce nu le-am pusa speram sa primesc raspunsul cautat(in pus nu ar fi nimic de piedut

| jojo13 a răspuns:

Asi face tot ce nu am facut pana acum