| Ramo137 a întrebat:

Ce cadou le-asi putea da la profesoarele sau profesorilor de la scoala? pana acum le-am dat poezii si desene...

Răspuns Câştigător
| naria a răspuns:

Carti speciale, stilouri elegante, brose, parfumuri, poze cu clasa, esarfe etc

11 răspunsuri:
| Ciulin_Robert_1995 a răspuns:

Dale si tu ciocolata, flori la profesoare! La profesori dai si tu cafea dar nu cafea asa laughing dai cafea ambalata!

| titisan70 a răspuns:

Cafea,tigari,parfumuri,cutii cu bomboane,vin, cognac, bani in plic.

| titisan70 a răspuns:

Mentionez ca sunt profesor si asta mi-ar placea sa primesc.

| LoL2000 a răspuns (pentru titisan70):

Asta ai vrea tu tigari, cognac si alte chesti dar elevii nu au voie cu asa ceva la scoala laughing daca-i prinde le scade nota la purtare sau ii exmatriculeazawinking si cred ca sti si tu asta laughing

| Ramo137 explică (pentru LoL2000):

Pe noi ne lasa sa facem ce vrem noi la scoala laughing

| titisan70 a răspuns:

Deci Ramona... Funda pentru domn.profesor!

| Ramo137 explică (pentru titisan70):

Scuze... am dat deja funda. am o intrebare: ce profesor sunteti- de mate, istoarie etc? multumesc

| titisan70 a răspuns (pentru Ramo137):

Sunt profesor la scoala ta, ma vezi aproape in fiecare zi...Atat pot sa-ti spun. Aaaa era sa uit, vezi ca luna viitoare e ziua mea de nastere.Ai grija ce cadou imi faci! Da-le incolo de poezii si desene.Vezi ca fumez Marlboro rosu superlong. Pa!

| Ramo137 explică (pentru titisan70):

Hai hai nu mai face glume din astea, se vede ca nu esti prof. dupe comportamentul tau

| titisan70 a răspuns (pentru Ramo137):

Bine, te-ai prins... Du-te si pune mana pe carte ca luni te ascult.

| Ramo137 explică (pentru titisan70):

Da da. vezi sa-mi dai un 10 mare! laughing ca nu vreau sa invat si nu stiu nimic laughing hai papa o seara buna mai vb