| Raul5521 a întrebat:

Ce coduri stiti la metin2 de yang sa altele? plzzz un raspuns! dau vot!

45 răspunsuri:
| TheDavis a răspuns:

Nu mai face-ti copilu in toate felurile. In metin 2 united exista king1+0-9 si king2+0-9... se vede cate metinuri jucati...

| Snipper2000 a răspuns:

Lol

| vieriuiulian12 a răspuns:

Am eu cod.../set_w.../set_r

| vieriuiulian12 a răspuns:

Stiu eu de unde sa iei hack
scrie pe net sus la bara asta:
m2bob.net

| Jhony100 a răspuns:

Am eu un cod pentru tine /set_w si /set_r si astea le scrii in bara de jos de la metin2

| Jhony100 a răspuns:

Nu exista coduri exista hackuri da va dau un sfat nu folositi hack ca poate duce la banarea contului si mai bine jucati metin2fun ii mult mai fain ai la magazinul general masca emotiei cu 0 yang pietre +4 itemuri +9 si ii mult mai fain incercatil

| sasasasas a răspuns:

Trimite big 11435333 la big 11435333 si primesti 1 kk

| marian99082012 a răspuns:

Aveam lvl 59 aveam +9 tot armura de lv 42 fms +9 dar niste hackari miau luat tot ce aveam pe mine nu stiu cum dar cand am intrat a doua zi nu mai aveam nimica pe mine nici armura nici fms. si de aia vreau sa ajung gm sa i scot pe toti de pe metin2 ro cine mai foloseste hack vine eu si va rupe acum am lvl 88 tongue big grin laughinglaughing

| Jhony100 a răspuns (pentru marian99082012):

Du-te ma ii rupi pe aia care au hack nici nu cred daca unu ii GM fraiere si are hack iti da doua palme te adoarme auzi la el ca ii rupe pe aia cu hack so crezi tu.Ce din cauza ta nu avem voie cu hack? asa vin toti aia cu hack pe tine de te rup chiar daca te faci Gm. Ha ha ha ce minte ai sa mor eu ha ha ha

| marian99082012 a răspuns:

111331133 iti da 100k

| RaREs4434 a răspuns:

Daca vreit iteme+9 si yang trimiteti un email la: gm_metin2_ro_79@yahoo.com in el scrieti: numele contului, parola, numele caracterului, serverul, itemele dorite si suma de yang.
mie mi-a mers

| CrissRules a răspuns (pentru RaREs4434):

Ba latraule si tu stii sa dai tzepe?laughing)
mai invata vrajeli k gm nici nu are id de mess special pentru joclaughing)
are id exact cum ai tu sau cum am eu....nu puneti botu k va treziti fara conturi

| RaREs4434 a răspuns:

Daca vrei iteme+9 si yang trimite un email la : gm_metin2_ro_79@yahoo.com in care scrieti: numele contului,parola contului, numele caracterului, serverul, regatul, itemele dorite si suma de yang dorita mie mi-a mers

| Popescu_Petrut_1980 a răspuns:

M2bob e cel mai de incredere hack...dar trebuie sa platestisad

| ionut_7053 a răspuns:

Nici unu

| alecsandru2 a răspuns:

Stiu unde sa gasesti! dai pe google scrii: coduri metin2 pe ro sau nu si dai la care pagina vrei! asta e simplu laughing