| deejayoo a întrebat:

Ce credeti despre dynamo magician? eu cred ca singurul talent al lui este sa se teleporteze pe el si alte obiecte din jurul lui.asta e parerea mea. daca credeti altceva argumentati.cel mia "consistent" raspuns primeste fundawinking

7 răspunsuri:
| ZeroBLADE a răspuns:

Eu cred despre Dynamo ca este cel mai mare magician din lume, chestia cu mersul pe apa sau sa bage mana in sticla sunt de necrezut!

| deejayoo explică (pentru ZeroBLADE):

Vezi tu:chestia cu mersul pe apa o poate face si johannes iluzionist dar cu chestile alea sa bag telefonul in sticla sau altceva e ca el le teleporteaza sau cu chestile cu monedele.eu asa cred.winking corecteaza'ma daca gresesc

| JokerV a răspuns:

Ma baiatul ala e cam epic, cand sa teleportat am ramas uimit si am cautat raspunsuri dar nu gasesti asa ceva, e unul dintre cei mai mari iluzionisti pe care i-am vazut.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Gog de la Romani au Talent il face de ras tongue, eu iti recomand magia lui kait bery sau ceva de genu era, parerea mea desprea el e ca a invatat niste trucuri bune

Răspuns utilizator avertizat
| MineIsLikeABridge a răspuns (pentru Komodo):

No fale tu mai talentatule

| Bertii a răspuns (pentru ZeroBLADE):

Si eu cred ca teleporteaza lucrurile deoarece intr-unul din filmele lui se vede clar ca arunca telefonul in geaca si dupa ia apare in sticla