| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna atunci cand o fata te bate? Adica,uitati ce mi s-a intamplat,ma jucam cu prietenii mei,pana a venit o colega de clasa, a venit fugind si cand a ajuns a inceput sa ma bata, si asa alte 5 zile,ok,si cred ca si maine ma va bate,ok, ei ii place sa ma bata(cred eu), ce ar trebui sa insemne asta?

Răspuns Câştigător
| rebecutza99 a răspuns:

Te place... E o reactie a fetelor pentru a atrage atentia... o_O What so hard to know?

9 răspunsuri:
| Tyrr a răspuns:

In primul rand...te-a vazut ca esti cam slabut iar al 2-lea fraieru care nu ii poate aplica un dos de palmuta!big grin

| WhiteMoth a răspuns:

Pwahahahahahaha, cati ani ai? 7?

Rupe-i botu' cand mai schiteaza ceva!

| GaBrYeLa18 a răspuns (pentru WhiteMoth):

laughing)

| victorandrei a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa ii rupi capul :d succes

| Ralucaaa6 a răspuns:

Cum adica "te bate"? Vine asa din senin si da in tine? Tu nu spui/faci chiar nimic? Daca e asa inseamna ca fata are nevoie de un control la cap...cat de repede straight face
Si o eventuala intrenare intr-un spital de boli mintale!

| Ralucaaa6 a răspuns (pentru Ralucaaa6):

Internare*

| myhaelamar86 a răspuns:

Inseamna ca esti prost gramada.

| Alexakos a răspuns (pentru rebecutza99):

Interesanta modalitate... o metoda mai buna de a te exrpima nu exista. cand ne place de cineva mergem si-l batem. super tare. de acum trebuie sa iau la mine o tigaie si cand vad o fata care imi place...bam o tigaie in cap. sau daca nu am nimic la mine, iau ce gasesc pe drum, scaun, cos de gunoi, bata, caine,., ce mi mai la indemana. rolling on the floor))))))))) lol

| rebecutza99 a răspuns (pentru Alexakos):

Nu am zis ca trebuie sa omori... De exemplu, iarna, la frecus? Nu iei fata de care iti place sa -i faci? Daca nu, nu esti om laughing