| razvan2011 a întrebat:

Ce iti doresti de craciun?

11 răspunsuri:
| Toshima a răspuns:

Sanatate,bucurii si numa binewinking

| anonima01 a răspuns:

Mai bine spus ce nu imi doresc. Vreau foarte multe.

| mgtow a răspuns:

10€ asa anul viitor imi cumpar acest joc valorat in 70€ (acum am 60€) http://www.youtube.com/watch?v=RB7NrPsk31o

| dende95 a răspuns:

Sanatate,pentru mine si familie, Pace Mondiala si toate cele bune pentru toata lumea...

| razvan2011 explică (pentru mgtow):

Faina grafica rolling on the floor

| CristalMine a răspuns:

Muuulta fericire in toata lumea.si pentru mine un laptophappy

| mgtow a răspuns (pentru razvan2011):

Asa e, agentul 47 e roman nu stiai? In hitman contracts a fugit de la un psihiatru din Sibiu si acum isi face aparitia cu 47 de misiuni si motorul grafic e glacier 2 de aia il vezi asa bun la grafic. Asa ca nu mai e mult pana in februarie sa intre in actiune.

| carminaburana43 a răspuns:

Sa ma iubeasca cineva chiar si daca numai pentru o zi si daca a doua zi pentru asta trebuie sa mor.

| mgtow a răspuns (pentru carminaburana43):

Te va iubi la momentul potrivit acel cineva.

| MâţulMov a răspuns:

Pai, carti, sanatate si sa fiu cu familia.

| Deleb a răspuns:

Pijamale laughing Ehm...ai scris "craciun" cu "c" mic.fii mai atent. Tu ce iti doresti?